Sideboard, 1900-tal
Sideboard, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 18/1900-tal
Slutpris1 800 SEK
Väggskåp, allmogestil, daterat 1993
Slutpris500 SEK
Bockbord, 1900-tal
Bockbord, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Fåtölj, "Kolding", IKEA, 1960-tal
Slutpris400 SEK
Bockbord, 1900-tal
Bockbord, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Skåp, 1800-talets slut
Skåp, 1800-talets slut
Slutpris600 SEK
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Golvur, allmoge, daterat 1848
Golvur, allmoge, daterat 1848
Slutpris200 SEK
Möblemang 3 delar, 19/2000-tal
Slutpris1 700 SEK
Hörnskänk, allmoge, 1800-tal
Hörnskänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Sängkammarmöbel 3 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
Trädgårdsfåtöljer 3st, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Möbler 2 delar, England, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Slutpris1 100 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 600 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Bestickschatull, barock, daterat 1717
Slutpris500 SEK
Vägghylla, 1800-tal
Vägghylla, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Hörnskåp med vitrin, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Bokhyllor 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris800 SEK
Skrivbord, omkring år 1900
Skrivbord, omkring år 1900
Slutpris600 SEK
Soffa, 1900-talets början
Soffa, 1900-talets början
Slutpris800 SEK
Spegel, 1800-talets slut
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris1 300 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, daterat 1823
Slutpris1 700 SEK
Serveringsbord, Yngve Ekström för Swedese
Slutpris300 SEK
Bord, sengustaviansk stil, 18/1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Fållbänk, allmoge, 1800-tal
Fållbänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 800 SEK
Stolar 4st, omkring 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Parksoffa, "Soffa 5", Grythyttan
Slutpris600 SEK
Disk, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Fållbänk, allmoge, 1800-tal
Fållbänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Byrå, 1960-tal
Byrå, 1960-tal
Slutpris500 SEK
Stolar ett par, barock, 1700-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Stolar 6st, Leksandsmodell, 18/1900-tal
Slutpris1 400 SEK
Bokhylla, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Stolar 2 par, barockstil, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Fåtölj, barockstil, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
Stolar 4st, spansk barockstil, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Väggbord, allmoge, 1800-tal
Väggbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Korgstol, 1900-tal
Korgstol, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Soffbord, "Superellips", Bruno Mathsson för Mathsson International
Slutpris2 200 SEK
Stolar ett par, Leksandsmodell, daterade 1988
Slutpris1 000 SEK
Slutpris600 SEK
Byrå, 19/2000-tal
Byrå, 19/2000-tal
Slutpris400 SEK