2820
Shaggduk, omkring år 1900
Slutpris400 SEK
2821
Glas 20 delar
Slutpris200 SEK
2822
Spegel, Glasmäster, Markaryd, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
2823
Parti kopparföremål
Slutpris200 SEK
2824
Okända konstnärer
Slutpris300 SEK
2825
Bord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
2826
Parti bestick
Slutpris200 SEK
2827
Golvlampor 2st, bl.a. Aneta
Slutpris300 SEK
2828
Parti vagnsbult, Arvid Nilsson
Slutpris600 SEK
2829
Slutpris400 SEK
2830
Parti lampkupor, bl.a. jugend
Slutpris100 SEK
2831
Slutpris100 SEK
2832
Parti glas och keramik
Slutpris200 SEK
2833
Fåtölj, Börge Lindau och Bo Lindekrantz, Lammhults Mekaniska Verkstad AB
Slutpris100 SEK
2834
Takplafond, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK