Allmoge 6 delar, 1800-tal
2399
Allmoge 6 delar, 1800-tal
Slutpris900 SEK
Glas och kristall 11 delar
2400
Glas och kristall 11 delar
Slutpris300 SEK
2401
Slutpris300 SEK
Parti mässingsföremål, m.m.
2402
Parti mässingsföremål, m.m.
Slutpris400 SEK
2403
Slutpris900 SEK
2404
Slutpris500 SEK
Syltkrukor 2st, Höganäs
2405
Syltkrukor 2st, Höganäs
Slutpris600 SEK
2406
Slutpris300 SEK
Brandstege, Miniman-Stegen
2407
Brandstege, Miniman-Stegen
Slutpris400 SEK
Glas 21 delar
2408
Glas 21 delar
Slutpris300 SEK
2409
Slutpris1 000 SEK
2410
Slutpris400 SEK
2411
Slutpris300 SEK
Väggpendyl, rokokostil, 1900-tal
2412
Slutpris400 SEK
Golvkandelaber, 1900-talets andra hälft
2413
Slutpris200 SEK
Dekorationsvapen 5st samt hölster
2414
Slutpris900 SEK
Parti mynt, svenska samt utländska
2415
Slutpris900 SEK
Barnjackor 2st, 1900-talets andra hälft
2416
Slutpris100 SEK
Fällstege, 1900-talets första hälft
2417
Slutpris300 SEK
2418
Slutpris600 SEK
Parti äldre leksaker
2419
Parti äldre leksaker
Slutpris1 200 SEK
Parti pipor, tändare och pennor
2420
Slutpris600 SEK
2421
Slutpris300 SEK
Elverktyg 3st, Parkside
2422
Elverktyg 3st, Parkside
Slutpris1 400 SEK
Svets, Parkside, PIFDS 120 A1
2423
Svets, Parkside, PIFDS 120 A1
Slutpris500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, Italien, 1900-tal
2424
Slutpris200 SEK
Uppstoppad mård
2425
Uppstoppad mård
Slutpris700 SEK
Näverlur, daterad Mora 1972
2426
Näverlur, daterad Mora 1972
Slutpris600 SEK
2427
Slutpris600 SEK
Parti fickur och delar, bl.a. 17/1800-tal
2449
Slutpris1 900 SEK
Gökur, omkring år 1900
2450
Gökur, omkring år 1900
Slutpris700 SEK
2452
Slutpris500 SEK
Parti bijouterier, bl.a. silver
2474
Slutpris500 SEK
Servisdelar, Edward Hald för KP Karlskrona
2475
Slutpris100 SEK
Akustisk gitarr, Bjärton
2476
Akustisk gitarr, Bjärton
Slutpris600 SEK
2477
Slutpris500 SEK
2478
Slutpris800 SEK
Glas 13 delar
2479
Glas 13 delar
Slutpris200 SEK
Parti ljusstakar, m.m., bl.a. 18/1900-tal
2480
Slutpris400 SEK
Servisdelar, "Vardag", Karin Björquist för Gustavsberg
2481
Slutpris400 SEK
Keramik 5 delar
2492
Keramik 5 delar
Slutpris500 SEK
Parti skulpturer, flertalet indiska av brons
2493
Slutpris500 SEK
Parti böcker, rörande Anders Zorn
2494
Slutpris300 SEK
Kontar samt korg 4 delar, 1900-talets första hälft
2495
Slutpris900 SEK
Parti ljusstakar och metall
2496
Parti ljusstakar och metall
Slutpris300 SEK
LCD-Tv, Philips, modell 43PUS8555/12
2497
Slutpris800 SEK
Allmoge 7 delar, 1800-tal
2498
Allmoge 7 delar, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Allmoge 8 delar
2499
Allmoge 8 delar
Slutpris700 SEK