Fönster ca.20st, 18/1900-tal
2142
Fönster ca.20st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Minkpäls
2143
Minkpäls
Slutpris500 SEK
Taklampa, Reijmyre Belysning
2144
Taklampa, Reijmyre Belysning
Slutpris300 SEK
Minkpäls med huva, Carin & Petras
2145
Slutpris1 800 SEK
Korgar 3st, allmoge, 1800-tal
2146
Korgar 3st, allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
2147
Slutpris800 SEK
Dörrar 2st, 17/1800-tal
2148
Dörrar 2st, 17/1800-tal
Slutpris400 SEK
Ljusstakar 17st, bl.a. 1800-tal
2149
Slutpris700 SEK
Träskurna figurer, m.m.
2150
Träskurna figurer, m.m.
Slutpris200 SEK
2151
Slutpris300 SEK
Blombänk, omkring 1900-talets mitt
2152
Slutpris900 SEK
Parti reklamplanscher
2153
Parti reklamplanscher
Slutpris500 SEK
Grafiska blad 2st
2154
Grafiska blad 2st
Slutpris100 SEK
2190
Slutpris300 SEK
Punschmuggar 4st, silver, GAB
2191
Punschmuggar 4st, silver, GAB
Slutpris600 SEK
Vagnslyktor ett par, tidigt 1900-tal
2192
Slutpris100 SEK
Stengods 3 delar, enligt uppgift Säters Keramik
2193
Slutpris100 SEK
Kaffeskedar 6st, silver, "Haga"
2194
Slutpris300 SEK
Keramik 20 delar
2195
Keramik 20 delar
Slutpris500 SEK
Konstglas 8 delar
2196
Konstglas 8 delar
Slutpris200 SEK
Glas och kristall 13 delar
2197
Glas och kristall 13 delar
Slutpris200 SEK
Ryamattor 2st, 1900-talets andra hälft
2198
Slutpris400 SEK
Resväskor 2st, Samsonite
2199
Resväskor 2st, Samsonite
Slutpris1 100 SEK
Vinglas 6+3, remmarmodell
2200
Vinglas 6+3, remmarmodell
Slutpris200 SEK
Skivspelare, Mitsubishi, DP-15
2201
Slutpris600 SEK
2202
Slutpris200 SEK
2203
Slutpris500 SEK
Parti glas, 1900-talets första hälft
2204
Slutpris400 SEK
Stormhatt, J.Bright & co., London
2205
Slutpris100 SEK
Latrinhink, Kockums
2206
Latrinhink, Kockums
Slutpris300 SEK
Gunghäst, omkring 1900-talets mitt
2207
SlutprisInga bud
2208
Slutpris400 SEK
Syskrin, 1930/40-tal
2209
Syskrin, 1930/40-tal
Slutpris700 SEK
Fickursställ med fickur
2210
Fickursställ med fickur
Slutpris100 SEK
2211
Slutpris3 400 SEK
Kaffebryggare, Moccamaster, Clubline
2212
Slutpris700 SEK
Modellsegelbåt, "Svanen"
2213
Modellsegelbåt, "Svanen"
Slutpris300 SEK
Pallar 3st, allmoge, 1800-tal
2214
Pallar 3st, allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Parti grafikmappar, Föreningen Grafisk Konst
2215
Slutpris900 SEK
Taklampa, 1900-talets slut
2216
Taklampa, 1900-talets slut
Slutpris500 SEK
Parti bestick, bl.a. "Ideal", Kaj Franck
2217
Slutpris300 SEK
Parti leksaker, m.m.
2218
Parti leksaker, m.m.
Slutpris300 SEK
Parti tågdetaljer, Märklin
2219
Parti tågdetaljer, Märklin
Slutpris400 SEK
Textilt handtryck, efter Anders Larsson
2230
Slutpris200 SEK
Jul-/krubbdetaljer 5 delar, 1900-talets första del
2231
Slutpris200 SEK
Rolf Svensson
2243
Rolf Svensson
Slutpris100 SEK
Spegel, Slåtta-Snickarn, Järvsö, Maj & Rolf Söderin, 1998
2244
Slutpris200 SEK
Spegel, jugend, 1900-talets början
2245
Slutpris300 SEK