Symaskin, Husqvarna Automatic
2668
Symaskin, Husqvarna Automatic
Slutpris500 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
2669
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Fönster 2st, 18/1900-tal
2670
Fönster 2st, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Matservisdelar, "Öresund", Gustavsberg
2671
Slutpris100 SEK
2672
Slutpris300 SEK
2673
Slutpris200 SEK
Modellsegelbåt, 1900-talets slut
2674
Slutpris300 SEK
2675
Slutpris900 SEK
2676
Slutpris1 100 SEK
Parti LP-skivor
2677
Parti LP-skivor
Slutpris1 300 SEK
LP-skivor 5st, Iron Maiden
2678
LP-skivor 5st, Iron Maiden
Slutpris900 SEK
Barometer, England, P.Corti, Exceter, 1800-tal
2679
SlutprisInga bud
Stort part frimärken
2680
Stort part frimärken
Slutpris1 000 SEK
Parti spetsar, m.m., bl.a. 18/1900-tal
2681
Slutpris300 SEK
2682
Slutpris400 SEK
2683
Slutpris100 SEK
Ramar 10st, 1900-tal
2684
Ramar 10st, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Parti plåtburkar, bl.a. 1900-talets första hälft
2685
Slutpris700 SEK
Golvur, 1900-talets slut
2686
Golvur, 1900-talets slut
SlutprisInga bud
Äldre långfärdsskridskor 3 par
2687
Slutpris200 SEK
Virkat dubbelöverkast
2689
Virkat dubbelöverkast
Slutpris100 SEK
Parti äldre leksaker, m.m.
2690
Parti äldre leksaker, m.m.
Slutpris200 SEK
Skyltar 3st, samtida
2691
Skyltar 3st, samtida
Slutpris100 SEK
Parti allmogeföremål, mestadels 1900-tal
2692
Slutpris200 SEK
Parti allmogeföremål
2693
Parti allmogeföremål
Slutpris100 SEK
Flätade föremål 3st
2694
Flätade föremål 3st
Slutpris300 SEK
Kaffebryggare, Melitta Aroma Art
2695
Slutpris400 SEK
Kassaskåp, Secret Original I, Stockholm
2696
Slutpris300 SEK
2697
Slutpris600 SEK
2698
Slutpris300 SEK
Plädar 7st, bl.a. Tidstrand, Habo
2699
Slutpris600 SEK
2700
Slutpris500 SEK
2701
Slutpris200 SEK
Parti ramar, bl.a. tidigt 1900-tal
2702
Slutpris100 SEK
Konst 6 delar
2703
Konst 6 delar
Slutpris100 SEK
2705
Slutpris500 SEK
Elljusstakar 4st, bl.a. Osram typ 66
2706
Slutpris300 SEK
2708
Slutpris100 SEK
2709
Slutpris500 SEK
Parti bijouterier, m.m.
2710
Parti bijouterier, m.m.
Slutpris200 SEK
Fällpall, 1900-talets andra hälft
2711
Slutpris300 SEK
Piedestal, omkring år 1900
2712
Piedestal, omkring år 1900
Slutpris100 SEK
Allmoge 6 delar
2714
Allmoge 6 delar
Slutpris800 SEK
Hundpulka, Segerbaden Berg, Säter
2715
Slutpris300 SEK
Snickarbänk, 1900-tal
2716
Snickarbänk, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Parti tennsoldater
2717
Parti tennsoldater
Slutpris200 SEK
Koppar 5 delar, 18/1900-tal
2720
Koppar 5 delar, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
2721
Slutpris400 SEK