Dekorationsträd, Kina
Dekorationsträd, Kina
Slutpris700 SEK
Silver 24 delar
Silver 24 delar
Slutpris1 100 SEK
Kaffeservisdelar, "Ballerina", Bing & Gröndahl
Slutpris200 SEK
Smycken 6 delar, 18k
Smycken 6 delar, 18k
Slutpris1 200 SEK
Saltkar 2st, silver, Sverige, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Figurin, Royal Copenhagen, Danmark
Slutpris500 SEK
Vinkylare, "Iced", Vicke Lindstrand för Orrefors
Slutpris200 SEK
Taklampor ett par, Hans Agne Jakobsson
Slutpris300 SEK
Karamellställ med burkar, Dixi, omkring 1900-talets mitt
Slutpris2 800 SEK
Glas 3 delar
Glas 3 delar
Slutpris200 SEK
Grammofon, tidigt 1900-tal
Grammofon, tidigt 1900-tal
Slutpris400 SEK
Herrarmbandsur, Certina DS-2
Herrarmbandsur, Certina DS-2
Slutpris1 100 SEK
Stormlykta, Optimus 1551/500CP
Slutpris600 SEK
Skulpturer 6st, Indien
Skulpturer 6st, Indien
Slutpris400 SEK
Hänkelkanna, Alexandre De Wemmel, Belgien
Slutpris800 SEK
Taklampa, funkis, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Panel, allmoge, 1800-tal
Panel, allmoge, 1800-tal
Slutpris900 SEK
Träskurna figurer 4st, Bernhardsson
Slutpris400 SEK
Servisdelar 10st, "Pacific", Villeroy & Boch
Slutpris1 400 SEK
Handknuten matta, Iran
Handknuten matta, Iran
Slutpris2 700 SEK
Tekanna, Pehr Henrik Lundén, Linköping, 1814
Slutpris500 SEK
Pall, allmoge, 1800-tal
Pall, allmoge, 1800-tal
Slutpris3 400 SEK
Skulpturer 2st, 1900-tal
Skulpturer 2st, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Servisdelar 4st, "frijsenborg", Royal Copenhagen
Slutpris100 SEK
Ljusstakar ett par, barockstil, FM Mattsson, Mora
Slutpris500 SEK
Järn 3 delar, 17/1800-tal
Järn 3 delar, 17/1800-tal
Slutpris700 SEK
Smycken 2 delar, silver
Smycken 2 delar, silver
Slutpris600 SEK
Moccaskedar 6+6, silver
Moccaskedar 6+6, silver
Slutpris500 SEK
Vägghörnskåp, allmoge barock, 1700-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Väggskåp, allmoge, 1800-tal
Väggskåp, allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Vägghörnskåp, 1800-tal
Vägghörnskåp, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Stolar ett par, Skandiform, 2000-tal
Slutpris900 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Säng, 1800-talets slut
Säng, 1800-talets slut
SlutprisInga bud
Trädgårdsmöbel 4 delar, Scancom, 19/2000-tal
Slutpris400 SEK
Korgstolar ett par, 1900-tal
Korgstolar ett par, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Skåp, allmoge, daterat 1782
Skåp, allmoge, daterat 1782
Slutpris1 100 SEK
Fåtöljer ett par, 1940/50-tal
Fåtöljer ett par, 1940/50-tal
Slutpris800 SEK
Bord med fällskivor, 1800-talets slut
Slutpris500 SEK
Byrå, 1800-talets slut
Byrå, 1800-talets slut
Slutpris500 SEK
Kista, 1700-tal
Kista, 1700-tal
Slutpris400 SEK
Serveringsbord, 1950/60-tal
Serveringsbord, 1950/60-tal
Slutpris100 SEK
Kommod, 1900-talets början
Kommod, 1900-talets början
Slutpris400 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Möbler 2 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
Bänk, 18/1900-tal
Bänk, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Fåtölj med fotpall, Comfort of Norway
Slutpris300 SEK