Fåtöljer ett par, Karl Erik Ekselius för JOC
Slutpris2 100 SEK
Ergonomisk stol, "Balans", Stokke
Slutpris400 SEK
Fåtölj, "Solo", Börje Lindau & Bo Linterkrantz för Lammhults
Slutpris100 SEK
Vägghyllor 2st, 1950/60-tal
Vägghyllor 2st, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Soffbord, Kina, 1900-tal
Soffbord, Kina, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Pinnsoffa, 1950/60-tal
Pinnsoffa, 1950/60-tal
Slutpris1 400 SEK
Barstolar ett par, "Hee", HAY Design, 2000-tal
Slutpris600 SEK
Buffé, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Skåp, jugend, tidigt 1900-tal
Skåp, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris500 SEK
Skrivbord, omkring år 1900
Skrivbord, omkring år 1900
Slutpris600 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Möbler 2 delar, GAD, Gotland
Möbler 2 delar, GAD, Gotland
Slutpris3 800 SEK
Kubbstolar 2st, 1900-tal
Kubbstolar 2st, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Byråer 2st, KF Interiör, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Hallmöbler 2st, Tingströms, Engström & Myrstrand, "Casino"
Slutpris1 100 SEK
Skåp, delvis barock
Skåp, delvis barock
Slutpris400 SEK
Sidobord ett par, Alberts Tibro, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Fåtöljer ett par, omkring år 1900
SlutprisInga bud
Sybord, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Karmstolar ett par, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Stolar 4st, "Della", IKEA
Stolar 4st, "Della", IKEA
Slutpris1 200 SEK
Bord, 1800-talets slut
Bord, 1800-talets slut
Slutpris400 SEK
Arkivfack, 1900-tal
Arkivfack, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Skrivbord, 1950/60-tal
Skrivbord, 1950/60-tal
Slutpris1 500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Golvlampa, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Nattduksbord, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Slutpris900 SEK
Skrivbord, omkring år 1900
Skrivbord, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Skåp 2st, 1960/70-tal
Skåp 2st, 1960/70-tal
Slutpris100 SEK
Skåp, 1900-tal
Skåp, 1900-tal
Slutpris2 700 SEK
Överskåp, allmoge, daterat 1865
Slutpris200 SEK
Pelarbord, 1940-tal
Pelarbord, 1940-tal
SlutprisInga bud
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Karmstol, barock, 1700-talets första del
Slutpris500 SEK
Kärlhylla, allmoge, 1800-tal
Kärlhylla, allmoge, 1800-tal
Slutpris2 200 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris2 300 SEK
Soffbord, 19/2000-tal
Soffbord, 19/2000-tal
Slutpris100 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Skänk, allmoge, 1800-tal
Skänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Mässing 3 delar, Lars Holmström, Arvika
Slutpris300 SEK
Anatomisk torso, Deutsches Hygiene Museum Dresden, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Skålar 15st, "Fuga", Sven Palmqvist för Orrefors
Slutpris500 SEK
Vattenflaskor med glas 7st, 1900-talets början
Slutpris1 000 SEK
Servisdelar 23st, "Gustaf Wasa", Gustafsberg, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK