Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Pinnstolar 4st, omkring år 1900
Slutpris600 SEK
Satsbord 3 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Skåp, 17/1800-tal
Skåp, 17/1800-tal
Slutpris300 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Hörnsoffa, 1900-talets andra hälft
Slutpris5 800 SEK
Stol, senbarock, 1700-tal
Stol, senbarock, 1700-tal
Slutpris400 SEK
Trädgårdsbord, 1950/60-tal
Trädgårdsbord, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Kommod, tidigt 1900-tal
Kommod, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Soffa, "Häcken", Lammhult
Soffa, "Häcken", Lammhult
Slutpris900 SEK
Soffa, "Häcken", Lammhult
Soffa, "Häcken", Lammhult
Slutpris700 SEK
Säng, omkring år 1900
Säng, omkring år 1900
Slutpris200 SEK
Pall, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Fåtölj med fotpall, Stressless, Ekornes
Slutpris400 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Hörnskänk, allmoge, 1800-tal
Hörnskänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Hörnskåp, barock, 1700-tal
Hörnskåp, barock, 1700-tal
Slutpris500 SEK
Väggskåp, allmoge, daterat 1816
Slutpris200 SEK
Skrivbordslampa till partnerdesk, 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
Smycken 5 delar, 18k
Smycken 5 delar, 18k
Slutpris1 700 SEK
Figurin, Gunnar Nylund för Rörstrand
Slutpris500 SEK
Jardiniere med underfat, "Blå blomster", Royal Copenhagen
Slutpris800 SEK
Porslin 12 delar, Japan
Porslin 12 delar, Japan
Slutpris200 SEK
Slutpris600 SEK
Slutpris400 SEK
Guldringar 3st
Guldringar 3st
Slutpris7 000 SEK
Karneolsmycken 3 delar
Karneolsmycken 3 delar
Slutpris300 SEK
Bordskanon, 1900-talets slut
Bordskanon, 1900-talets slut
Slutpris600 SEK
Snapsglas 12st
Snapsglas 12st
Slutpris1 200 SEK
Taklampor ett par, Ateljé Engberg, Urshult
Slutpris500 SEK
Träskurna figurer 3st
Träskurna figurer 3st
Slutpris200 SEK
SlutprisInga bud
Jugas Robert Persson (1955-2012)
Slutpris1 400 SEK
Hans (Norsbo) Johansson (1897-1955)
Slutpris300 SEK
Figurin, Mari Simmulsson för Upsala Ekeby
Slutpris200 SEK
Ljusstakar 5st, Skultuna
Ljusstakar 5st, Skultuna
Slutpris900 SEK
Mask, Afrika
Mask, Afrika
Slutpris500 SEK
Dockor i folkdräkt 2st
Dockor i folkdräkt 2st
Slutpris400 SEK
Vas, Vicke Lindstrand för Kosta
Slutpris300 SEK
Kaffeservisdelar, Fyrklövern
Kaffeservisdelar, Fyrklövern
Slutpris300 SEK
Klockor 5 delar
Klockor 5 delar
Slutpris600 SEK
Moccaskedar 11st, silver, bl.a. "Amsterdam"
Slutpris500 SEK
Jenni Porkka
Jenni Porkka
Slutpris400 SEK
Jenni Porkka
1132
Jenni Porkka
Slutpris200 SEK
Bordslampor ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Skåp 2st, 19/2000-tal
Skåp 2st, 19/2000-tal
Slutpris100 SEK
Skulptur, 1900-tal
Skulptur, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Skylt, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK