Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Pall, 1900-talets senare del
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Pall, Johanson Design, Markaryd, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Parti smycken, mestadels silver
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Militärrock
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Militaria 3 delar
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Glas 14 delar
Slutpris1 700 SEK
Värdering500 SEK
Ljusstakar 6st
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Ripsmattor 3st, 1900-talets första hälft
Slutpris2 600 SEK
Värdering500 SEK
Emanuel Bernstone
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Elis Ryberg (1919-1985)
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Urna, mellanöstern, 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Spegel, rokokostil, Österlunds Förgylleri, Stockholm, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Väggrelief, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti mässingsföremål, m.m. mestadels Skultuna
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Tenn 4 delar
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Fiskgryta, GE Andersson, Anunsjö, 1900-talets början
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Damfickur 2st, 14k
Slutpris2 600 SEK
Värdering2 000 SEK
Bilhjälmar 2st, Tretorn, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1539
Parti leksaker
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Kristina Jöred
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Taklampor ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Album med postfriska frimärken, Sverige
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Väggur, 18/1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Dockor 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
1545
Kvartsfiol med stråke, Suzuki, Japan, daterad 1983
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1546
Ullplädar 2st
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1547
Stormhattar 2st, bl.a. London
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1548
Friluftsserviser 4st, Guzzini samt Husqvarna
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Ljudutrustning 3 delar, Bang & Olufsen
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Dala-/spargris, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Badkar i zink, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Handkolorerade blad 5st
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1554
Damarmbandsur i 14k
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 200 SEK
Mappar med affischer 2st, Dali samt Escher
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Dukar med frans 2st, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1557
Ljuskrona, 2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Vävda mattor 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 500 SEK
Värdering500 SEK
1560
Golfklubba, "Leader", Maxwell Putter, H.W.Curtis
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Pablo Picasso, efter
Slutpris1 800 SEK
Värdering400 SEK
Vikskärm, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1565
Vägghängare, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
1566
Erik Höglund
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Helena Otterskog
Slutpris900 SEK
Värdering400 SEK
1568
Dräktdelar för pojke, Leksand
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK