Matservisdelar 55 delar, Rosenthal, Tyskland
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Motosåg, Stihl, MS261
Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK
Högtryckstvätt samt dammsugare, Kärcher
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Korgar 5st, bl.a. Våmhus
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Parti textilier, mestadels linne
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Parti glas och kristall
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Friluftsserviser 2st, "Taffel", Sigvard Bernadotte för Husqvarna
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Campingset 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Värdering400 SEK
Fåtöljer 3st, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
1728
Parti samlarbilder, Elvis Presley
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Spark, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering400 SEK
LP-skivor 22st
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Silver 6 delar, bl.a. sterling
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Hyvelbänk, 1900-talets början
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Postlåda, Bobi, Finland
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Parti knivar, bl.a. 1800-tal
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Parti LEGO
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 000 SEK
Dörr med karm, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Parti ljusstakar i tenn, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Färdskrin, allmoge, 17/1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Målningar 2st, sydostasien
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Bord 2st, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Vikskärmar 2st, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti kaffe- och tefat, Stig Lindberg
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
1766
Spegel, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering400 SEK
1767
Siri Rathsman (1895-1974)
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
1768
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
1769
Barnvagn, A.W.Nilssons Fabriker, Malmö, 1900-talets början
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti smycken, bl.a. silver
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
1771
Glas 20 delar
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
1772
Kristall 5 delar
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
1773
Parti fotoramar, 1900-talets början
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
1774
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Skyltar 8st, bl.a. Volvo
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
1776
Balja i koppar, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Nattduksbord ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
1778
Knoppbräden 3st, allmoge, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti lakan och örngott
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Sidobord, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
1781
Spegel, 19/2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Spatserkäpp med handtag i silver
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
1783
Glas 13 delar
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
1784
Anders Wikell
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
1785
Dockhus med inredning
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Mortlar med stöt 10st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
1788
Parti glas och keramik
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK