Piedestal, 1900-talets senare del
Final bid1,300 SEK
Est500 SEK
Bord, 1900-talets första del
Bord, 1900-talets första del
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Trädgårdsmöblemang 7 delar, omkring 1900-talets mitt
Final bid1,600 SEK
Est1,500 SEK
Fåtöljer ett par, omkring år 1900
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Skåp, 1950/60-tal
Skåp, 1950/60-tal
Final bid1,400 SEK
Est800 SEK
Skåp, allmoge, 1800-tal
Skåp, allmoge, 1800-tal
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Pallar 2st, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Salongsbord, nyrenässans, 1800-talets slut
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Fåtölj, Folke Ohlsson för DUX, 1960-tal
Final bid1,500 SEK
Est800 SEK
Salskåp, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Trädgårdsmöbler 3 delar, Jutlandia
Final bid800 SEK
Est1,000 SEK
Matbord, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Trädgårdsstolar 4st, 1950/60-tal
Final bid1,200 SEK
Est800 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Bord med fällskivor, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Skrivbordsstolar 2st, klädda i textil från Jobs, Leksand
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Orgelpall, tidigt 1900-tal
Orgelpall, tidigt 1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Golvur, gustavianskt, 1800-tal
Final bid1,700 SEK
Est500 SEK
Stolar 8st, gustaviansk stil, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft
Final bid400 SEK
Est1,000 SEK
Möblemang 5 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est1,000 SEK
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft
Final bid1,100 SEK
Est800 SEK
Kubbstol, daterad 1942
Kubbstol, daterad 1942
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Fåtölj, 1950-tal
Fåtölj, 1950-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Korgstol, 1900-talets början
Korgstol, 1900-talets början
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Kista, allmoge, daterad 1793
Kista, allmoge, daterad 1793
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Stolar 4st, gustavianska, 1800-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Skåp, 1950/60-tal
Skåp, 1950/60-tal
Final bid1,300 SEK
Est500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Trädgårdsmöblemang 5 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est1,000 SEK
Stolar 6st, 19/2000-tal
Stolar 6st, 19/2000-tal
Final bid1,600 SEK
Est800 SEK
Öronlappsfåtölj, "Duxello", DUX
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Bord, barock, 1700-tal
Bord, barock, 1700-tal
Final bid900 SEK
Est1,000 SEK
Väggskåp, 17/1800-tal
Väggskåp, 17/1800-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Stolar 7st, "Rio-stolen", David de Mayo, 1900-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Stolar 5st, 1900-talets början
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Final bid100 SEK
Est800 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Sideboard, 1950/60-tal
Sideboard, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Karmstol, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Final bid1,600 SEK
Est800 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Stolar 6st, Ballard Design, 2000-tal
Final bid600 SEK
Est800 SEK