Lowest lot number
2506
Rollator, Acre, Carbon Ultralight
Final bid3,200 SEK
Est400 SEK
2507
Resegrammofoner 3st samt skivor
Final bid500 SEK
Est400 SEK
2508
Parti glasföremål
Final bid600 SEK
Est400 SEK
2509
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2510
Final bid400 SEK
Est400 SEK
2511
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2512
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2513
Parti möbler
Final bid300 SEK
Est500 SEK
2514
Skidor ett par, allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2515
Rollator, Trust, 2016
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2516
Jackor 2st
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2517
Taklampa, 1900-talets slut
Final bid400 SEK
Est400 SEK
2518
Motorsåg, Husqvarna 142, 2006
Final bid700 SEK
Est400 SEK
2519
Skylt, "STORE GRÅ", 1900-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2520
Skylt, "J.P.Wikström & son skofabrik", 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2521
Symaskin, Husqvarna Zig-Zag
Final bid600 SEK
Est400 SEK