Dalahästar 14st
1618
Dalahästar 14st
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Replika av revolver, Colt 45
1619
Replika av revolver, Colt 45
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Parti träskurna figurer
1620
Parti träskurna figurer
Final bid1,300 SEK
Est800 SEK
Sablar 2st, 1800-tal
1621
Sablar 2st, 1800-tal
Final bid1,400 SEK
Est800 SEK
Flätade korgar 2st, 1900-tal
1623
Flätade korgar 2st, 1900-tal
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Dammsugare, Kärcher, MT501, 1991
1635
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Snöslunga, Partner PSB27
1636
Snöslunga, Partner PSB27
Final bid2,100 SEK
Est1,500 SEK
Ryggsäckar 2st
1637
Ryggsäckar 2st
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Okänd konstnär, omkring år 1900
1638
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Grafik 5 delar
1639
Grafik 5 delar
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Stol, rokoko, 1700-tal
1641
Stol, rokoko, 1700-tal
Final bid1,200 SEK
Est400 SEK
1643
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Handknutna mattor 2st, orientaliska
1644
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Tavlor 3st
1645
Tavlor 3st
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Kaffe- och teservisdelar, tidigt 1900-tal
1646
Final bid1,500 SEK
Est800 SEK
Draperier 2st, 1900-talets första hälft
1647
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Parti knivar och produktkatalog, Mora
1648
Final bid4,000 SEK
Est1,000 SEK
Axel Fridell
1649
Axel Fridell
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Munspel 13st, mestadels Lee Oscar
Final bid1,100 SEK
Est800 SEK
Parti samlarbilder
1651
Parti samlarbilder
Final bid1,400 SEK
Est400 SEK
Parti pins, m.m.
1652
Parti pins, m.m.
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Matservis, "Sylvia", Hutschenreuter
1653
Est500 SEK
Kakburkar 4st, 1900-talets första hälft
1654
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Tenn 5 delar
1655
Tenn 5 delar
Final bid600 SEK
Est400 SEK
1656
Final bid4,400 SEK
Est3,000 SEK
Örhängen 3st, 18k
1658
Örhängen 3st, 18k
Final bid1,600 SEK
Est1,200 SEK
Dalahäst, Grannas, A.Olsson
1659
Dalahäst, Grannas, A.Olsson
Final bid600 SEK
Est400 SEK
1660
Final bid5,400 SEK
Est5,000 SEK
Satsbord 3 delar, barockstil, 1900-talets första hälft
1661
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Stormhattar 2st
1662
Stormhattar 2st
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Hurts, 1900-talets första hälft
1663
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Tång, 1800-tal
1664
Tång, 1800-tal
Est400 SEK
Waldemar Bernhard
1667
Waldemar Bernhard
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Parti knivar, Mora
1668
Parti knivar, Mora
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Skivspelare 2st, Sonab
1669
Skivspelare 2st, Sonab
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Taklampa, 1900-talets första hälft
1670
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Golvkandelaber, 1900-talets andra hälft
1671
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Väggur, Schatz, Tyskland, 1950-tal
1672
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Ljusstakar ett par, silver
1673
Ljusstakar ett par, silver
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Redskap 7 delar, mestadels 1800-tal
1674
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Parti fiskedetaljer
1675
Parti fiskedetaljer
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Replika av katana, 1900-tal
1676
Replika av katana, 1900-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Koppar 3 delar, bl.a. 18/1900-tal
1677
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Pendelur, Junghans, tidigt 1900-tal
1678
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Dubbelvepor 2st samt vepa, allmoge
1679
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Rune Lindström
1680
Rune Lindström
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Ryggsäck
1681
Ryggsäck
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Antika fiskedon 4 delar
1682
Antika fiskedon 4 delar
Final bid300 SEK
Est400 SEK