Trädgårdssoffa, 19/2000-tal
Trädgårdssoffa, 19/2000-tal
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Stolar 4+1, omkring 1900-talets mitt
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Satsbord 3 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Gungstol, omkring år 1900
Gungstol, omkring år 1900
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Est800 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Fåtölj, omkring 1900-talets mitt
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Fåtöljer ett par, "Locksta", IKEA
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Skåp, "Herrgården", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Est1,000 SEK
Hallmöbler 2st, 1960/70-tal
Hallmöbler 2st, 1960/70-tal
Est500 SEK
Bokhyllor 3st, firma Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Slagbord, 1900-talets slut
Slagbord, 1900-talets slut
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Altanmöbel 3 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Matbord, 1950-tal
Matbord, 1950-tal
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Sekretär, 17/1800-tal
Sekretär, 17/1800-tal
Final bid900 SEK
Est800 SEK
Trädgårdsstolar ett par samt karmstolar ett par, Jutlandia
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Skåp, 1900-talets första del
Skåp, 1900-talets första del
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Skåp, 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
Est800 SEK
Bokhylla, 1940-tal
Bokhylla, 1940-tal
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-tal
Trädgårdssoffa, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Sekretär, 1950/60-tal
Sekretär, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Soffa, "Liston", Kinnarps, 2000-tal
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Bord med fällskivor, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Kontorsstol, RH, 2000-tal
Kontorsstol, RH, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, RH, 2000-tal
Kontorsstol, RH, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, RH, 2000-tal
Kontorsstol, RH, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, RH, 2000-tal
Kontorsstol, RH, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, RH, 2000-tal
Kontorsstol, RH, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, 2000-tal
Kontorsstol, 2000-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, 2000-tal
Kontorsstol, 2000-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, 2000-tal
Kontorsstol, 2000-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, 2000-tal
Kontorsstol, 2000-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal
Trädgårdsbord, 1900-tal
Final bid3,600 SEK
Est500 SEK
Altanmöbel 5 delar, 1900-talets slut
Final bid1,300 SEK
Est1,000 SEK
Stol, Stokke, Danmark
Stol, Stokke, Danmark
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Bockbordsdelar, allmoge, 1800-tal
Final bid500 SEK
Est1,000 SEK
Kubbstolar ett par, 18/1900-tal
Final bid3,200 SEK
Est800 SEK
Parkbänk, 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Fåtöljer ett par, omkring år 1900
Final bid1,100 SEK
Est800 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Nattduksbord ett par, 1950/60-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Slagbord, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Stolar 4st samt karmstolar ett par, senempire, 1800-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1800-tal
Byrå, 1800-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Stolar 4st, 1900-tal
Stolar 4st, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK