Skomakarbänk, 1800-tal
Skomakarbänk, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Gustav Adon
Gustav Adon
Slutpris300 SEK
Årshäften med frimärken 9st, Sverige
1808
Slutpris200 SEK
Skrivbord, jugend, 1900-talets början
Slutpris400 SEK
Fiol med två stråkar
Fiol med två stråkar
Slutpris600 SEK
Nipperaskar 24st, 2000-tal
Nipperaskar 24st, 2000-tal
Slutpris200 SEK
Vedlår, tidigt 1900-tal
Vedlår, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Glas 4st, "Mumin", MAX
Glas 4st, "Mumin", MAX
Slutpris300 SEK
Parti 11 delar
Parti 11 delar
Slutpris200 SEK
1815
Slutpris600 SEK
Parti svenska två- och femkronor i silver
Slutpris1 700 SEK
Skidor ett par, allmoge, 1800-tal
1817
Slutpris600 SEK
Trädgårdsmöbler 3 delar, 1900-talets andra hälft
1818
Slutpris300 SEK
Slutpris800 SEK
Slutpris600 SEK
Badkar i zink, 1900-tal
Badkar i zink, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Blosskorgar 2st, 1800-tal
Blosskorgar 2st, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Gryta, 18/1900-tal
Gryta, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Mässing 4 delar
Mässing 4 delar
Slutpris500 SEK
Dasslock, J.Marino & co, Stockholm, 18/1900-tal
1826
Slutpris600 SEK
Figurin samt bordslampa, Rolf Lidberg
1827
Slutpris900 SEK
1828
Slutpris500 SEK
Karmstol, 1900-tal
1829
Karmstol, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Serveringsbrickor 3st
1830
Serveringsbrickor 3st
Slutpris400 SEK
Serietidningar 19st, Veckans Äventyr, 1944/46
1831
Slutpris100 SEK
Ram, tidigt 1900-tal
1832
Ram, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Jakttrofé monterad på träplatta
1833
Slutpris400 SEK
Servisdelar, Höganäs
1834
Servisdelar, Höganäs
Slutpris300 SEK
Parti äldre fiskerullar
1835
Parti äldre fiskerullar
Slutpris800 SEK
Stormhattar 2st, bl.a. Militärekipering Stockholm
1836
Slutpris500 SEK
1837
Slutpris200 SEK
Bilpläd, Mercedes-Benz
1838
Bilpläd, Mercedes-Benz
Slutpris100 SEK
Bordsfotogenlampa, 1900-talets början
1839
Slutpris200 SEK
Almanackor 4st, 1900-talets mitt/första hälft
1840
Slutpris400 SEK
Skrivbordslampa, Fagerhult, 1900-talets andra hälft
1841
Slutpris400 SEK
Uppstoppad mård
1842
Uppstoppad mård
Slutpris600 SEK
Bestickservisdelar, WMF, Tyskland
1843
SlutprisInga bud
Teservisdelar, UE-Gefle
1844
Teservisdelar, UE-Gefle
Slutpris300 SEK
Keramik 10 delar
1845
Keramik 10 delar
Slutpris100 SEK
Järn 4 delar
1846
Järn 4 delar
Slutpris400 SEK
Glas 11 delar, mestadels 1800-tal
1847
Slutpris100 SEK
Årshäften med svenska frimärken 21st
1848
Slutpris600 SEK
Årshäften med svenska frimärken 14st
1849
Slutpris900 SEK
Figurer 6 delar
1850
Figurer 6 delar
Slutpris200 SEK
Kuddar 4st, "Florida", Åhlens
1851
Kuddar 4st, "Florida", Åhlens
Slutpris700 SEK
Parti samiska arbeten
1852
Parti samiska arbeten
Slutpris1 300 SEK
Läder 4 delar
1860
Läder 4 delar
Slutpris300 SEK
Carl Eldh (1873-1955)
1865
Carl Eldh (1873-1955)
Slutpris400 SEK