Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Pallar 3st, 1960-tal
Pallar 3st, 1960-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Postfack, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokhylla, rokokostil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Vägghörnskåp, 17/1800-tal
Vägghörnskåp, 17/1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Bänkskåp, allmoge, 1800-tal
Bänkskåp, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Skänk, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Karmstolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Korgstolar ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Släpvagn, Reko Trailer 1300-360 TP, 2002
Slutpris12 000 SEK
Värdering6 000 SEK
Stolar ett par, gustavianska provinsarbeten, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Bänk, 1950/60-tal
Bänk, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Nattduksbord, omkring år 1900
Nattduksbord, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Insticksskåp, 17/1800-tal
Insticksskåp, 17/1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Stolar ett par, 1940-tal
Stolar ett par, 1940-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Dockor 15st, bl.a. "Barbie", Mattel
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Dockor 15st, bl.a. Mattel, Lucky
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Dockor 15st, mestadels Mattel, bl.a. "Barbie"
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Dockor 13st, mestadels Mattel, bl.a. "Barbie"
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Dockor 15st, bl.a Mattel, "Barbie"
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Parti dockor, mestadels Mattel, bl.a. "Barbie"
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Dockor 15st, bl.a. Mattel
Dockor 15st, bl.a. Mattel
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Skulpturer 4st, Monica Backström för Boda
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Ytterfoder 8st, Gustavsberg
Ytterfoder 8st, Gustavsberg
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Herrarmbandsur 3st, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 700 SEK
Värdering800 SEK
Hammock med benställning
Hammock med benställning
Slutpris1 200 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Taklampa, 1900-talets början
Taklampa, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Tågsats, Märklin, HO, M2960
Tågsats, Märklin, HO, M2960
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Broderi, 1800-tal
Broderi, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Pendelur, Junghans, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Tekoppar med fat 8st, "Domnarvet", Gustavsberg
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Silvermynt 17st
Silvermynt 17st
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Lykta, 1800-tal
1132
Lykta, 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
1133
Slutpris2 400 SEK
Värdering1 000 SEK