Sideboard, "Stockholm", Ikea
Sideboard, "Stockholm", Ikea
Final bid600 SEK
Final bid300 SEK
Vitrinskåp, Louis XVI stil, 1900-tal
Final bid1,400 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Brasskärm, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Final bid800 SEK
Skänk, allmoge, daterad 1836
Skänk, allmoge, daterad 1836
Final bid700 SEK
Dragkista, allmoge, 1800-tal
Dragkista, allmoge, 1800-tal
Final bid800 SEK
Stolar 4st, rokokostil, Åmells, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Stolar 4st, 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Bord, 1900-talets slut
Bord, 1900-talets slut
Final bid800 SEK
Väggskåp med antik dörr
Väggskåp med antik dörr
Final bid700 SEK
Stolar ett par, rokokostil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Stolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Fåtöljer ett par, Swedfurn, Töreboda
Final bid1,700 SEK
Bord, rokokostil, 1900-talets första hälft
Final bid1,100 SEK
Åktäcke, allmoge, 1900-talets början
Final bid2,900 SEK
Skåp, 1930/40-tal
Skåp, 1930/40-tal
Final bid1,800 SEK
Slagbord, 1900-talets andra hälft
Final bid2,000 SEK
Mössbord, allmoge, 1800-tal
Mössbord, allmoge, 1800-tal
Final bid2,000 SEK
Golvur, allmoge, daterat 1854
Golvur, allmoge, daterat 1854
Final bid700 SEK
Fåtölj, "Bonanza", Asko, Finland
Final bid1,600 SEK
Sideboard, 1950/60-tal
Sideboard, 1950/60-tal
Final bid1,100 SEK
Stolar 4st, "Eros", Kartell
Stolar 4st, "Eros", Kartell
Final bid1,200 SEK
Stolar 4st, Leksandsmodell, 1800-tal
Final bid1,800 SEK
Pinnsoffa, 1900-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Slagbord för barn, allmoge, 1800-tal
Final bid200 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid900 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Final bid600 SEK
Vitrinskåp, Amadeus, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Stolar 4st samt karmstol, rokokostil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Sektionsbokhylla, 1960-tal
Sektionsbokhylla, 1960-tal
Final bid300 SEK
Möbler 4 delar, rokokostil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Matbord, England, 1800-tal
Matbord, England, 1800-tal
Stolar 4+2, Leksandsmodell, 1900-talets slut
Final bid800 SEK
Klädhängare, 1800-talets slut
Klädhängare, 1800-talets slut
Final bid900 SEK
Lådfack, allmoge, 18/1900-tal
Lådfack, allmoge, 18/1900-tal
Final bid1,000 SEK
Nattduksbord ett par, "Futura", David Rosén för Nordiska Kompaniet
Final bid1,300 SEK
Kista, allmoge, Lima, Dalarna, daterad 1863
Final bid400 SEK
Soffbord, "Nr 163", IB Kofod Larsen för Seffle Möbelfabrik
Final bid1,500 SEK
Väggskåp, allmoge, 1800-tal
Väggskåp, allmoge, 1800-tal
Final bid700 SEK
Stolar 6st samt karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets första hälft
Final bid1,400 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Final bid1,400 SEK
Fåtöljer ett par, gustaviansk stil, 18/1900-tal
Final bid1,400 SEK
Golvspegel, Karl Johan stil, 18/1900-tal
Final bid900 SEK
Pall, 1950/60-tal
Pall, 1950/60-tal
Final bid900 SEK
Salongsmöblemang 7 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid1,700 SEK
Bord 2st, gustaviansk stil, 1900-tal
464
Final bid600 SEK