Spegel, rokokostil, 1900-tal
2183
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Final bid100 SEK
2184
Final bid1,200 SEK
Elgitarr, Harmony
2185
Elgitarr, Harmony
Final bid700 SEK
Resväskor 2st, Rimowa
2186
Resväskor 2st, Rimowa
Final bid1,200 SEK
2187
Final bid900 SEK
Grafik 7 delar, bl.a. 1800-tal
2188
Final bid100 SEK
Parti grafik, m.m.
2189
Parti grafik, m.m.
Final bid300 SEK
Punschmuggar 4st, silver
2190
Punschmuggar 4st, silver
Final bid600 SEK
Parti smycken, bl.a. silver
2192
Parti smycken, bl.a. silver
Final bid500 SEK
Bakbordsskiva, allmoge, 18/1900-tal
2193
Final bid300 SEK
Parti klockaskar, pennor, m.m.
2194
Final bid700 SEK
Parti mässingsföremål, m.m.
2195
Parti mässingsföremål, m.m.
Final bid800 SEK
2196
Final bid400 SEK
2197
Final bid1,100 SEK
Parti glas och porslin, tidigt 1900-tal
2198
Final bid800 SEK
Matservisdelar, "Samto", Rörstrand
2199
Final bid300 SEK
2200
Final bid1,500 SEK
2201
Final bid500 SEK
2202
Final bid600 SEK
Handknuten matta, antik
2203
Handknuten matta, antik
Final bid400 SEK
Metallföremål 14st
2204
Metallföremål 14st
Final bid400 SEK
Glas och kristall 11 delar
2205
Glas och kristall 11 delar
Final bid400 SEK
2206
Final bid300 SEK
2207
Final bid300 SEK
Parti mynt, bl.a. silver
2208
Parti mynt, bl.a. silver
Final bid400 SEK
Ripsmattor 3st, 1900-talets första hälft
2209
Final bid500 SEK
Handknutna mattor 2st, orientaliska
2210
Final bid200 SEK
Handknutna mattor 2st
2211
Handknutna mattor 2st
Final bid500 SEK
Ljudanläggning 3 delar
2212
Ljudanläggning 3 delar
Final bid700 SEK
Sega Megadrive II
2213
Sega Megadrive II
Final bid2,200 SEK
Kaffeservisdelar, England
2214
Kaffeservisdelar, England
Final bid100 SEK
2215
Final bid1,100 SEK
2216
Final bid700 SEK
2217
Final bid200 SEK
Akustisk gitarr, Granström & Sundqvist
2218
Final bid800 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
2219
Final bid200 SEK
Möbler 3 delar, tidigt 1900-tal
2220
Final bid400 SEK
Byrå, 1950/60-tal
2221
Byrå, 1950/60-tal
Final bid1,000 SEK
Bord, art deco, 1900-talets första hälft
2223
Final bid400 SEK
Hemmabiosystem, Argon/Denon
2224
Hemmabiosystem, Argon/Denon
Final bid2,100 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
2225
Final bid100 SEK
Koppar 3 delar, 18/1900-tal
2226
Koppar 3 delar, 18/1900-tal
Final bid500 SEK
Lars Melander
2227
Lars Melander
Leonard Wiedh (1866-1938)
2229
Leonard Wiedh (1866-1938)
Final bid200 SEK
Elljusstakar 3st, bl.a. Luma
2230
Elljusstakar 3st, bl.a. Luma
Final bid600 SEK
Dalmålningar 2st, daterade 1972/75
2231
Final bid900 SEK
Mönsterstämplar 4st
2232
Mönsterstämplar 4st
Final bid400 SEK
Spelbord, 1800-tal
2233
Spelbord, 1800-tal
Final bid600 SEK