2560
Final bid300 SEK
Glas 17 delar
2561
Glas 17 delar
Final bid200 SEK
Glas 9 delar
2562
Glas 9 delar
Final bid300 SEK
Parti 10 delar
2563
Parti 10 delar
Final bid500 SEK
2564
Final bid500 SEK
Speglar 3st, 18/1900-tal
2565
Speglar 3st, 18/1900-tal
Final bid900 SEK
2566
Final bid400 SEK
2567
Final bid400 SEK
Keramik 8 delar
2568
Keramik 8 delar
Final bid100 SEK
2569
Final bid200 SEK
Kandelaber, 1900-tal
2570
Kandelaber, 1900-tal
Final bid400 SEK
Gökur, 1900-talets första hälft
2577
Final bid500 SEK
Modellskepp, 1900-talets andra hälft
2578
Final bid200 SEK
2578
Final bid600 SEK
Elektrisk behandlingsapparat, Vigör, 1900-talets första hälft
2579
Final bid300 SEK
Taklampa, jugend, 1900-talets början
2580
Final bid400 SEK
2581
Final bid400 SEK
2582
Final bid400 SEK
2583
Final bid600 SEK
2584
Final bid500 SEK
2585
Final bid2,100 SEK
Golvlampor 3st, 1900-talets andra hälft
2586
Final bid300 SEK
Vadarbyxor 3st
2587
Vadarbyxor 3st
Final bid400 SEK
2588
Final bid400 SEK
Grafik 9 delar, bl.a. 1800-tal
2589
Final bid600 SEK
Glas 7 delar
2590
Glas 7 delar
Final bid900 SEK
2591
Final bid300 SEK
2592
Final bid500 SEK
2593
Final bid600 SEK
2594
Final bid400 SEK
Parti 10 delar
2595
Parti 10 delar
Final bid600 SEK
2596
Final bid300 SEK
Mobiltelefon, Motorola MCR 9500XL
2597
Final bid400 SEK
2598
Final bid1,100 SEK
2599
Final bid500 SEK
Takduschset, Grohe Vitalio Joy System 210
2600
Final bid1,300 SEK
Symaskin, Yamata FY760
2601
Symaskin, Yamata FY760
Final bid500 SEK
2602
Final bid300 SEK
Parti kuriosa
2603
Parti kuriosa
Final bid200 SEK
2604
Final bid600 SEK
Parti tomtefigurer, m.m.
2605
Parti tomtefigurer, m.m.
Final bid500 SEK
Pingisbord, Stiga Mega CS
2606
Pingisbord, Stiga Mega CS
Final bid2,000 SEK
Kista, allmoge, daterad 1864
2607
Kista, allmoge, daterad 1864
Final bid600 SEK
Belysning 7 delar
2608
Belysning 7 delar
Final bid800 SEK
2609
Final bid500 SEK
Akustisk gitarr
2610
Akustisk gitarr
Final bid500 SEK
2611
Final bid300 SEK
2612
Final bid300 SEK