Keramik 8 delar
2083
Keramik 8 delar
Final bid400 SEK
Est400 SEK
2084
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Parti glas och kristall
2085
Parti glas och kristall
Final bid300 SEK
Est400 SEK
TV, Samsung, UE50RU7475U
2086
TV, Samsung, UE50RU7475U
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
2087
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Akustisk gitarr, daterad 1922
2088
Akustisk gitarr, daterad 1922
Final bid1,300 SEK
Est400 SEK
Trädgårdsstolar 13st samt bord, 1900-talets andra hälft
2089
Final bid400 SEK
Est1,000 SEK
Äldre cyklar 2st
2090
Äldre cyklar 2st
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Möbler 2 delar, 1900-talets senare del
2091
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Positionsstol, Anderssons
2092
Positionsstol, Anderssons
Est500 SEK
Äldre herrcykel, Monark
2093
Äldre herrcykel, Monark
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Piedestal, 2000-tal
2094
Piedestal, 2000-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Pendelur, Junghans, omkring år 1900
2095
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Blombord 2st, 1900-talets andra hälft
2096
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Möbler 3 delar, rokokostil
2097
Möbler 3 delar, rokokostil
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Konst 3 delar
2098
Konst 3 delar
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2099
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Parti verktyg
2100
Parti verktyg
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft
2101
Final bid400 SEK
Est400 SEK
2103
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Dammsugare, Electrolux, Ultraone
2104
Final bid800 SEK
Est500 SEK
TV, Philips, 50TUS8555/12
2105
TV, Philips, 50TUS8555/12
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Motorsåg, Partner, 510
2106
Motorsåg, Partner, 510
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Parti dockor, m.m., bl.a. Mattel
2107
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Parti verktyg
2108
Parti verktyg
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Parti bijouterier, m.m.
2109
Parti bijouterier, m.m.
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2110
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Piedestal, 1900-talets slut
2111
Piedestal, 1900-talets slut
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Parti servisdelar, bl.a. Arabia
2112
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Koppar 6 delar, 18/1900-tal
2113
Koppar 6 delar, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2114
Final bid600 SEK
Est400 SEK
2115
Final bid100 SEK
Est500 SEK
2116
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2117
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Parti lampkupor, omkring 1900-talets mitt/första hälft
2118
Final bid100 SEK
Est500 SEK
2119
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Parti virkade textilier
2120
Parti virkade textilier
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Konst 11 delar
2121
Konst 11 delar
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Stolar ett par, Svante Skogh, 1950/60-tal
2122
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Säckkärra
2123
Säckkärra
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Krukor 5st, 19/2000-tal
2124
Krukor 5st, 19/2000-tal
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, 2000-tal
2125
Kontorsstol, 2000-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2126
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Möbler 4 delar, 18/1900-tal
2127
Möbler 4 delar, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Ställ med brasutensilier 2st
2128
Ställ med brasutensilier 2st
Final bid400 SEK
Est400 SEK
2129
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Parti bijouterier och klockor
2130
Parti bijouterier och klockor
Final bid100 SEK
Est500 SEK
2131
Final bid500 SEK
Est500 SEK