Elektrisk positionsstol, 2000-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Golvur, gustavianskt, 1800-tal
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Matbord, omkring år 1900
Slutpris2 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Möbler 5 delar, 1950-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Bänkar 2st, allmoge, 18/1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Bord med fällskivor, omkring år 1900
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Matbord, omkring år 1900
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Spelbord, 1940-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Trappstol, Awab, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Sybord, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Arkivfack, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 6st, senempire, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Stolar ett par, Leksandsmodell, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Golvhylla för hörn, omkring år 1900
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Etagehylla, omkring år 1900
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Pall, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Soffbord, "Brutus", Englesson, 2000-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Bord, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Stegpall, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Stolar ett par, Leksandsmodell, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Skänkskåp, allmoge, daterat 1846
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffa, klädd i "Golden Lily", William Morris
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtölj, "Seatup", O.H.Sjögren
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj, rokokostil, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Taburett, Karl Johan stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Matbord, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Vikdörr, Pella, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Stol, "Lilla Åland", Carl Malmsten
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Väggur, LM Ericsson, 1950-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Kista, allmoge, daterad 1851
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Målarstaffli, 1900-talets senare del
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Karmstol, provinsarbete i rokoko, 1700-tal
Slutpris2 400 SEK
Värdering800 SEK
Golvhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Pall, Bröderna Andersson, 1960-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Bänk, allmoge, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Fåtölj, Chippendalestil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Hurts, Anna Castelli för Kartell
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Parti guldsmycken
Slutpris31 000 SEK
Värdering25 000 SEK
Ripsmattor 2st, 1900-talets första hälft
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK