Ringar 5st, 18k
1316
Ringar 5st, 18k
Slutpris6 000 SEK
Smycken 3 delar, 18k
Smycken 3 delar, 18k
Slutpris1 600 SEK
Porslin 2 delar, Kina, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Kaffedispenser, Pallmans, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Fönsterkarmar ett par, med innerfönster, 1800-tal
Slutpris1 900 SEK
Ljusplåtar ett par, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris400 SEK
Sidobord, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Erik Cedervall
Erik Cedervall
SlutprisInga bud
Fiskservis 7 delar, Rörstrand
Fiskservis 7 delar, Rörstrand
Slutpris200 SEK
Gungstol, omkring år 1900
Gungstol, omkring år 1900
Slutpris200 SEK
Matservisdelar, "Fasan", Gustavsberg
Slutpris2 500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Fickur 4st, Helvetia, Silena, m.fl
Slutpris500 SEK
Stopp- och fickur 4 delar
Stopp- och fickur 4 delar
Slutpris200 SEK
Tekoppar med fat 6st, "Domnarvet", Gustavsberg
Slutpris300 SEK
Armringar 3st, silver
Armringar 3st, silver
Slutpris700 SEK
Örhängen 3 par, silver
Örhängen 3 par, silver
Slutpris400 SEK
Parti nycklar, 17- till 1900-tal
Slutpris500 SEK
iMac, Apple, modell A1418
iMac, Apple, modell A1418
Slutpris1 200 SEK
Silver 7 delar
1341
Silver 7 delar
Slutpris400 SEK
Skärbräden 3st
Skärbräden 3st
Slutpris400 SEK
Diamanthänge
Diamanthänge
Slutpris1 200 SEK
Hänkelkanna, Naestvad, Axel Brüel, Danmark
Slutpris400 SEK
Figurin, Murano, Italien
Figurin, Murano, Italien
Slutpris500 SEK
Fäktningssvärd, G.Pion, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Lennart Olausson (f.1944)
Lennart Olausson (f.1944)
Slutpris100 SEK
Ringar 2st, 18k
Ringar 2st, 18k
Slutpris1 300 SEK
Skålfat, Mats Svensson
Skålfat, Mats Svensson
SlutprisInga bud
Keramik 3 delar
Keramik 3 delar
Slutpris1 100 SEK
Vägghylla, String, daterad 1962
Slutpris400 SEK
Porslin 5 delar, Kina
Porslin 5 delar, Kina
Slutpris900 SEK
Porslin 3 delar, Kina, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Herrarmbandsur 2st, Ralco samt Mauthe
Slutpris700 SEK
Slutpris3 800 SEK
Parti 21 delar
Parti 21 delar
Slutpris600 SEK
Skål, Gunnar Nylund för Rörstrand
1362
Slutpris1 300 SEK
Skulptur, Kina, sannolikt samtida
Slutpris600 SEK
Dukar i linne 6st
Dukar i linne 6st
Slutpris100 SEK
Göran Brunius (1911-2006)
Göran Brunius (1911-2006)
Slutpris1 600 SEK
Lampa, Osram Kvarts Timer, Ultra Vitalux typ BU362.
SlutprisInga bud
Ytterfoder 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Silver 10 delar
Silver 10 delar
Slutpris600 SEK
Parti 12 delar
Parti 12 delar
Slutpris200 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Barnsoffa, 1950/60-tal
Barnsoffa, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Träskurna figurer 2st, Hans Lustig
Slutpris700 SEK
Martin Säflund (1894-1976)
Martin Säflund (1894-1976)
Slutpris200 SEK
Okänd konstnär, daterad (18)94
Slutpris100 SEK