Parksoffa, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Parkbänk, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Sekretär, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Bord, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Piedestaler ett par, empirestil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Vitrinskåp, Kinesisk stil, USA, 19/2000-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
Klädskåp, 1910/20-tal
Klädskåp, 1910/20-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Sminkmöbel, Biedermeier, 1800-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Skrivbord, England, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Pelarbord, 1800-tal
Pelarbord, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 4st, Nordiska Kompaniet, 1950-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Karmstolar ett par, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Pall, Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark, 1998
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 4+2, "Fanett", Ilmari Tapiowaara för Edsbyverken
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris5 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Sminkmöbel, 1930-tal
Sminkmöbel, 1930-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Vitrinskåp, Louis XVI stil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
464
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Salskåp, gustaviansk stil, Bodafors, 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Skåp, 19/2000-tal
Skåp, 19/2000-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 500 SEK
Byrå, sengustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 000 SEK
Spegel med konsolbord, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Salskåp, 1900-tal
469
Salskåp, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Säng, 1800-talets slut
470
Säng, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Klädskåp, jugend, tidigt 1900-tal
471
Slutpris3 800 SEK
Värdering1 500 SEK
Matbord, gustaviansk stil, 1900-tal
472
Slutpris2 400 SEK
Värdering800 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
473
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
474
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Altanmöbel, 1900-talets andra hälft
475
Slutpris2 100 SEK
Värdering2 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal
477
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 8st, England, 1800-tal
480
Stolar 8st, England, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Åkgräsklippare, Husqvarna, Rider, R112C, 2016
Slutpris15 500 SEK
Värdering15 000 SEK
Hänge i 18k
Hänge i 18k
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Klackring i 18k
Klackring i 18k
Slutpris2 100 SEK
Värdering2 000 SEK
Ring i ca.20k
Ring i ca.20k
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Ringar 7st, 18k
Ringar 7st, 18k
Slutpris13 000 SEK
Värdering12 000 SEK
Armring i 18k, Egypten
Armring i 18k, Egypten
Slutpris3 400 SEK
Värdering3 500 SEK
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 500 SEK
Hängen 8st, 18k
Hängen 8st, 18k
Slutpris13 000 SEK
Värdering13 000 SEK
Slutpris9 000 SEK
Värdering8 000 SEK
Slutpris11 500 SEK
Värdering10 000 SEK
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Smycken 3 delar, sterlingsilver, David Andersen
Slutpris1 800 SEK
Värdering1 000 SEK