2506
Rollator, Acre, Carbon Ultralight
Slutpris3 200 SEK
Värdering400 SEK
2507
Resegrammofoner 3st samt skivor
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
2508
Parti glasföremål
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
2509
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
2510
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
2511
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2512
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
2513
Parti möbler
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
2514
Skidor ett par, allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2515
Rollator, Trust, 2016
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
2516
Jackor 2st
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
2517
Taklampa, 1900-talets slut
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
2518
Motorsåg, Husqvarna 142, 2006
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
2519
Skylt, "STORE GRÅ", 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
2520
Skylt, "J.P.Wikström & son skofabrik", 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2521
Symaskin, Husqvarna Zig-Zag
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK