Bajonett, Sverige, m/1896
Bajonett, Sverige, m/1896
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Filmkamera, Paillard Bolex H16
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Bricka i 18k
Bricka i 18k
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Dräktdelar för barn, m.m.
Dräktdelar för barn, m.m.
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Parti tågdetaljer, Märklin
Parti tågdetaljer, Märklin
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Bord med fällskivor, 1900-talets början
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Skrivbord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Bordsskiva, allmoge, 1800-tal
Bordsskiva, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Ryamatta, Kaarina von Bagh, Finland
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
LP-skivor med autografer 2st, bl.a. Cliff Richard
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Fickur i silver 2st, varav ett Omega
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Stjärnglob med belysning, Combi Stjärnglob, Italien, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Vaser ett par, Rörstrand, omkring år 1900
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Julljusstake, så kallad "Staffansstake"
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Figurin, "All Världens Barn", Lisa Larsson för Gustavsberg
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Ljusstakar ett par, "Mariarosen", Skultuna
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Tidskriftsställ, så kallad "Canterbury"
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Broscher 2st, förgyllt silver
Broscher 2st, förgyllt silver
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Matservisdelar, Gustavsberg, 1917
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Parti guldsmycken
Parti guldsmycken
Slutpris24 000 SEK
Värdering18 000 SEK
Herrskor ett par, "Merton", Crockett & Jones, England
Slutpris1 200 SEK
Värdering800 SEK
Herrskor ett par, "Henley", Crockett & Jones, England
Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK
Räcken 2st, 2000-tal
Räcken 2st, 2000-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Arbetsmöbel,
Arbetsmöbel,
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Soffa, 1900-talets första hälft
1132
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Damskor ett par, "Naseby", Crockett & Jones, England
1133
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Modellmotorcyklar 3st
1134
Modellmotorcyklar 3st
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Balja i koppar, 18/1900-tal
Balja i koppar, 18/1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Balja i koppar, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Hylla, 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Spegel med konsolbord, rokokostil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1800-talets slut
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Sidobord, Ulla Christiansson för Karl Andersson & Söner
Slutpris800 SEK
Värdering2 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut
1141
Soffbord, 1900-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, Gärsnäs, 1994
Stolar 4st, Gärsnäs, 1994
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Bord 2st, England
1143
Bord 2st, England
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsbord 3st, Englesson, 1900-talets slut
1144
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Bockbordsdelar, allmoge, 1800-tal
1147
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Ljuslyktor 8st, "Sunflower", Kosta
1148
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Fickur 3st, varav ett i silver
1149
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Herrarmbandsur 2st
Herrarmbandsur 2st
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Bordsur, Looping, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Fiskerullar 2st, LOOP, modell 79, 2019
1152
Slutpris7 400 SEK
Värdering2 000 SEK
Papperskorg, 1900-talets andra hälft
1153
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Parti utländska mynt
1154
Parti utländska mynt
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK