Sideboard, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Korgstol, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Klädställningar 2st, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Golvur, allmoge, Dalarna, daterat 1796
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Skrivbord, 1800-tal
Skrivbord, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, "Talavid", Carl Malmsten för Waggeryds Möbelfabrik, 1957
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Öronlappsfåtölj, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Karmstolar ett par, 1950-tal
Karmstolar ett par, 1950-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Nattduksbord ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Vitrinskåp, England, 1900-tal
Vitrinskåp, England, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK
Salongsbord, 1900-talets första del
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Barstolar ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 6st, Zorn-modell, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Golvur, allmogestil, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering800 SEK
Stol, sengustaviansk, 1800-talets början
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, jugendstil, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Matsalsmöblemang 7 delar, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 3st, senbarock/rokoko, 1700-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Sideboard, 1950/60-tal
Sideboard, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris2 200 SEK
Värdering800 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Fåtölj, art deco, 1920/30-tal
Fåtölj, art deco, 1920/30-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 3st, allmoge, 1800-tal
Stolar 3st, allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Salskåp, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 000 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Trädgårdsmöblemang 3 delar, omkring 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Vagga, allmoge, 1800-tal
Vagga, allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Kista, allmoge, 1700-tal
Kista, allmoge, 1700-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Stolar 7st
Stolar 7st
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Bockbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK
Herrbetjänter 2st, Fratelli Reguitto, Italien
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Piedestal, 1900-tal
Piedestal, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Bord, Empire, Danmark, 1800-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Stolar 2+1, gustavianska provinsarbeten, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Matbord, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Vitrinskåp, 19/2000-tal
Vitrinskåp, 19/2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Kommod, tidigt 1900-tal
Kommod, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Skärmvägg i 3 sektioner, 19/2000-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Järnsängar 3st, 18/1900-tal
Järnsängar 3st, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 500 SEK