Symaskin, Husqvarna Automatic
2668
Symaskin, Husqvarna Automatic
Final bid500 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
2669
Trappstol, 1950/60-tal
Final bid300 SEK
Fönster 2st, 18/1900-tal
2670
Fönster 2st, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
Matservisdelar, "Öresund", Gustavsberg
2671
Final bid100 SEK
2672
Final bid300 SEK
2673
Final bid200 SEK
Modellsegelbåt, 1900-talets slut
2674
Final bid300 SEK
2675
Final bid900 SEK
2676
Final bid1,100 SEK
Parti LP-skivor
2677
Parti LP-skivor
Final bid1,300 SEK
LP-skivor 5st, Iron Maiden
2678
LP-skivor 5st, Iron Maiden
Final bid900 SEK
Barometer, England, P.Corti, Exceter, 1800-tal
2679
Stort part frimärken
2680
Stort part frimärken
Final bid1,000 SEK
Parti spetsar, m.m., bl.a. 18/1900-tal
2681
Final bid300 SEK
2682
Final bid400 SEK
2683
Final bid100 SEK
Ramar 10st, 1900-tal
2684
Ramar 10st, 1900-tal
Final bid1,000 SEK
Parti plåtburkar, bl.a. 1900-talets första hälft
2685
Final bid700 SEK
Golvur, 1900-talets slut
2686
Golvur, 1900-talets slut
Äldre långfärdsskridskor 3 par
2687
Final bid200 SEK
Virkat dubbelöverkast
2689
Virkat dubbelöverkast
Final bid100 SEK
Parti äldre leksaker, m.m.
2690
Parti äldre leksaker, m.m.
Final bid200 SEK
Skyltar 3st, samtida
2691
Skyltar 3st, samtida
Final bid100 SEK
Parti allmogeföremål, mestadels 1900-tal
2692
Final bid200 SEK
Parti allmogeföremål
2693
Parti allmogeföremål
Final bid100 SEK
Flätade föremål 3st
2694
Flätade föremål 3st
Final bid300 SEK
Kaffebryggare, Melitta Aroma Art
2695
Final bid400 SEK
Kassaskåp, Secret Original I, Stockholm
2696
Final bid300 SEK
2697
Final bid600 SEK
2698
Final bid300 SEK
Plädar 7st, bl.a. Tidstrand, Habo
2699
Final bid600 SEK
2700
Final bid500 SEK
2701
Final bid200 SEK
Parti ramar, bl.a. tidigt 1900-tal
2702
Final bid100 SEK
Konst 6 delar
2703
Konst 6 delar
Final bid100 SEK
2705
Final bid500 SEK
Elljusstakar 4st, bl.a. Osram typ 66
2706
Final bid300 SEK
2708
Final bid100 SEK
2709
Final bid500 SEK
Parti bijouterier, m.m.
2710
Parti bijouterier, m.m.
Final bid200 SEK
Fällpall, 1900-talets andra hälft
2711
Final bid300 SEK
Piedestal, omkring år 1900
2712
Piedestal, omkring år 1900
Final bid100 SEK
Allmoge 6 delar
2714
Allmoge 6 delar
Final bid800 SEK
Hundpulka, Segerbaden Berg, Säter
2715
Final bid300 SEK
Snickarbänk, 1900-tal
2716
Snickarbänk, 1900-tal
Final bid800 SEK
Parti tennsoldater
2717
Parti tennsoldater
Final bid200 SEK
Koppar 5 delar, 18/1900-tal
2720
Koppar 5 delar, 18/1900-tal
Final bid500 SEK
2721
Final bid400 SEK