Apoteksmortel, 18/1900-tal
Apoteksmortel, 18/1900-tal
Final bid500 SEK
Bil, Audi A4 Avant 2.0 TDI quattro, 2009
Final bid46,000 SEK
Gryta med lock, Le Creuset
546
Gryta med lock, Le Creuset
Final bid1,700 SEK
Bordsplateau, 1900-talets andra hälft
595
Final bid1,700 SEK
Mask, Afrika
606
Mask, Afrika
Final bid500 SEK
Apoteksmortel, 18/1900-tal
643
Apoteksmortel, 18/1900-tal
Final bid500 SEK
Vaser ett par, 1900-tal
682
Vaser ett par, 1900-tal
Final bid100 SEK
Bergsmansyxa, daterad (19)87
723
Bergsmansyxa, daterad (19)87
Final bid1,100 SEK
Dekorationsfrukter 5st
729
Dekorationsfrukter 5st
Final bid500 SEK
Stor fågelbur, omkring år 1900
857
Final bid1,000 SEK
Karamellställ med burkar, Dixi, omkring 1900-talets mitt
Final bid2,800 SEK
Skulpturer 2st, 1900-tal
Skulpturer 2st, 1900-tal
Final bid100 SEK
Fasadskylt med fäste, 2000-tal
Final bid1,800 SEK
Penna, Parker, USA
Penna, Parker, USA
Final bid200 SEK
Pennor 3st, Parker samt Scheaffers
Final bid300 SEK
Tornspira, 1800-tal
Tornspira, 1800-tal
Final bid2,500 SEK
Final bid300 SEK
Fönster med blyspröjs, 18/1900-tal
Final bid700 SEK
Saltkar 3st
1299
Saltkar 3st
Final bid500 SEK
Skulptur, Italien
1311
Skulptur, Italien
Final bid100 SEK
Ljudanläggning 4 delar, Tivoli Audio samt skivspelare, Sony
Final bid1,600 SEK
Bestickservisdelar, Hardanger, Norge
Final bid300 SEK
Final bid700 SEK
Yxor 2st, Säters Bruk
Yxor 2st, Säters Bruk
Final bid600 SEK
Bestickuppsättning 24 delar, England, 18/1900-tal
Final bid400 SEK
Cykel, Corratec Super Bow
Cykel, Corratec Super Bow
Final bid1,800 SEK
Parti 2 delar, 1900-talets andra hälft
Banjo, Levin
Banjo, Levin
Final bid900 SEK
Knivar 5st
1549
Knivar 5st
Final bid800 SEK
Bestickservisdelar, "Ataché", Gense
Final bid300 SEK
Bestickservisdelar, Rose
1578
Bestickservisdelar, Rose
Final bid400 SEK
Isyxa, Stubai, Österrike
1586
Isyxa, Stubai, Österrike
Final bid200 SEK
Radio, Tivoli Audio, modell Three
1588
Final bid600 SEK
Ram, 1900-talets början
1591
Ram, 1900-talets början
Final bid600 SEK
Vägghylla, 1900-talets början
1592
Vägghylla, 1900-talets början
Final bid400 SEK
Luta, Levin
Luta, Levin
Final bid400 SEK
Påhängsväska
Påhängsväska
Final bid400 SEK
Akustisk gitarr, Bjärton
1604
Akustisk gitarr, Bjärton
Final bid400 SEK
Grindar ett par, 1900-talets början
1678
Final bid400 SEK
Bestickuppsättning, "Drotten", nysilver, GAB
1681
Final bid400 SEK
Kikare 5 delar
Kikare 5 delar
Final bid700 SEK
Akustisk gitarr, Levin
1694
Akustisk gitarr, Levin
Final bid800 SEK
Beocenter 8000, Bang & Olufsen
Final bid1,600 SEK
Parti sedlar, mestadels Sverige
Final bid400 SEK
Parti 4 delar, bl.a. Praktisk Konst, Falun
Final bid1,600 SEK
1748
Final bid200 SEK
Fönster med karm 2st, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Ryskt ägg, daterat 1993
Ryskt ägg, daterat 1993
Final bid400 SEK