Projektor, Plank Magica
2574
Projektor, Plank Magica
Final bid100 SEK
2575
Final bid1,700 SEK
2577
Final bid300 SEK
Belysning 3 delar, 19/2000-tal
2578
Final bid100 SEK
Ljudanläggning, National Panasonic
2579
Final bid100 SEK
2580
Final bid300 SEK
2581
Final bid300 SEK
Parti glas och kristall
2582
Parti glas och kristall
Final bid500 SEK
Stolar ett par, 1900-talets andra hälft
2583
Final bid600 SEK
Parti figurer, m.m. bl.a. 1900-talets första hälft
2584
Final bid600 SEK
2585
Final bid900 SEK
Parti orientaliskt porslin
2586
Parti orientaliskt porslin
Final bid700 SEK
2587
Final bid400 SEK
2588
Final bid800 SEK
2589
Final bid100 SEK
Skåpdörrar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
2590
Final bid200 SEK
Parti klockor
2591
Parti klockor
Final bid400 SEK
2592
Final bid100 SEK
Spel, "Escalado", England
2593
Spel, "Escalado", England
Final bid100 SEK
Spegel, 1900-talets första hälft
2594
Final bid300 SEK
Minkpäls
2595
Minkpäls
Final bid300 SEK
Parti pennor, m.m.
2600
Parti pennor, m.m.
Final bid1,200 SEK
Figuriner 2st, Elsa respektive Margareta Borelius
2601
Final bid1,500 SEK
Väggplakett, Helmut Friedrich Schäffenacker
2602
Final bid900 SEK
Parti silversmycken
2603
Parti silversmycken
Final bid700 SEK
Parti klockdelar
2604
Parti klockdelar
Final bid800 SEK
Parti tavlor
2605
Parti tavlor
Final bid300 SEK
Bakbordsskivor 2st, allmoge, 18/1900-tal
2606
Final bid300 SEK
Parti kameror
2607
Parti kameror
Final bid300 SEK
Parti porslin, bl.a. 18/1900-tal
2608
Parti glas och porslin
2609
Parti glas och porslin
Final bid300 SEK
Lövkorg, 1900-talets början
2610
Lövkorg, 1900-talets början
Final bid800 SEK
10 band, "Den inbundna årgången - Fantomen"
2611
Final bid500 SEK
Buljongkoppar med fat 10st. ALP Lidköping
2612
Final bid100 SEK
Pendelur, gustaviansk stil, 1900-tal
2613
Final bid100 SEK
Väggskåp, 1900-talets slut
2614
Väggskåp, 1900-talets slut
Final bid300 SEK
2615
Final bid400 SEK
Bokhylla, jugend, 1900-talets början
2616
Final bid900 SEK
Bestick, Svenska Militären
2617
Bestick, Svenska Militären
Final bid500 SEK
Bordsfontän, 19/2000-tal
2618
Bordsfontän, 19/2000-tal
Final bid400 SEK
Parti järnföremål
2619
Parti järnföremål
Final bid400 SEK
Urholkad stock
2620
Urholkad stock
Final bid3,400 SEK
Golvljusstake, 1900-talets slut
2621
Final bid400 SEK
Fundament till lykta
2622
Fundament till lykta
Final bid900 SEK
Koppar 3 delar
2623
Koppar 3 delar
Final bid400 SEK
2624
Final bid300 SEK
2625
Final bid1,000 SEK
Soffbord, 1960-tal
2626
Soffbord, 1960-tal
Final bid600 SEK