Anders Österlin (1926-2011)
2279
Anders Österlin (1926-2011)
Final bid100 SEK
Richard Kimbo
2284
Richard Kimbo
Final bid200 SEK
Soundbar med subwoofer, LG, LAS454B
2285
Final bid400 SEK
2286
Final bid300 SEK
Keramik 8 delar
2287
Keramik 8 delar
Final bid200 SEK
Cykel, Pigeon, Fashion, 2010
2288
Cykel, Pigeon, Fashion, 2010
Final bid600 SEK
2289
Final bid400 SEK
Transportväska
2290
Transportväska
Final bid300 SEK
2291
Final bid100 SEK
2292
Final bid200 SEK
Taklampa, Globen Lighting AB, 2000-tal
2293
Final bid200 SEK
Parti 13 delar
2294
Parti 13 delar
Final bid200 SEK
Radioapparater 2st, bl.a. Luxor, 1900-talets första hälft
2295
Final bid200 SEK
2296
Final bid200 SEK
Mat- och kaffeservisdelar, Hackefors
2297
Final bid1,200 SEK
Parti träleksaker, mestadels omkring 1900-talets mitt
2298
Final bid300 SEK
Parti fiskedetaljer
2299
Parti fiskedetaljer
Final bid100 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
2300
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
2301
Final bid200 SEK
Parti äldre träleksaker
2302
Parti äldre träleksaker
Final bid100 SEK
2303
Final bid400 SEK
Damarmbandsur 2st, Certina
2304
Damarmbandsur 2st, Certina
Final bid100 SEK
2305
Final bid500 SEK
Orientaliska föremål 10st, mestadels samtida
2307
Final bid200 SEK
2308
Final bid200 SEK
2309
Final bid900 SEK
Parti kuriosa
2310
Parti kuriosa
Final bid100 SEK
2311
Final bid300 SEK
Parti kökskuriosa, m.m.
2312
Parti kökskuriosa, m.m.
Final bid200 SEK
2313
Final bid400 SEK
Julbelysning 2 delar, 1900-talets andra hälft
2315
Final bid100 SEK
Möbler 3 delar, allmoge, 1800-tal
2316
Final bid300 SEK
Röllakanmatta, 1900-talets andra hälft
2317
Final bid300 SEK
Askfat, 1900-tal
2318
Askfat, 1900-tal
Final bid400 SEK
2319
Final bid400 SEK
2320
Final bid300 SEK
Kristall 8 delar
2321
Kristall 8 delar
Final bid400 SEK
2322
Final bid300 SEK
2323
Final bid400 SEK
2324
Final bid300 SEK
Laggade kärl 4st, allmoge, 1800-tal
2325
Final bid300 SEK
2326
Final bid400 SEK
2327
Final bid300 SEK
2328
Final bid400 SEK
Maskinvävda mattor 2st
2330
Maskinvävda mattor 2st
Final bid400 SEK
Parti smycken, m.m. bl.a. silver
2333
Final bid400 SEK
Belysning 3 delar, bl.a. 1900-talets första hälft
2334
Final bid2,300 SEK
Parti frimärken, svenska samt utländska
2335
Final bid300 SEK