Final bid400 SEK
Final bid300 SEK
Final bid200 SEK
Notställ, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Parti kaffegods, bl.a. "Rosenbrun" samt "Emma"
Final bid100 SEK
Grafik 3 delar
Grafik 3 delar
Final bid100 SEK
Militära hjälmar 6st, bl.a. 1900-talets första hälft
1706
Final bid1,000 SEK
Skrivbord, jugend, 1900-talets början
1707
Final bid600 SEK
Dyckertpistol, DeWalt
1708
Dyckertpistol, DeWalt
Final bid400 SEK
Elverktyg 6 delar, DeWalt
1709
Elverktyg 6 delar, DeWalt
Final bid900 SEK
Glas 14 delar
Glas 14 delar
Final bid100 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Eric Lundberg
Eric Lundberg
Final bid100 SEK
Elverktyg 5 delar, DeWalt
Elverktyg 5 delar, DeWalt
Final bid2,600 SEK
Skivspelare, Luxor Dirigent 4400
Final bid100 SEK
Final bid400 SEK
Grogglas 16st, "Allegorie", Villeroy & Boch
Final bid200 SEK
Ljuslyktor och ljusstakar 8 delar, Orrefors samt Kosta
Final bid400 SEK
Bestickservisdelar, "Old Farmer", Gense
Final bid700 SEK
Vindflöjel, daterad 2008
Vindflöjel, daterad 2008
Final bid200 SEK
Knappdragspel, Hagströms, no.35
Final bid200 SEK
Fat och skålfat, 10 delar, 18/1900-tal
Final bid1,100 SEK
Julkulor 12st, 1900-talets första hälft
Final bid1,100 SEK
Dalmålning, 1900-tal
Dalmålning, 1900-tal
Final bid500 SEK
Resegrammofon, Columbia, 1900-talets första hälft
Final bid400 SEK
Orientaliska föremål 7st
Orientaliska föremål 7st
Final bid300 SEK
Parti kaffegods, bl.a. "Koka"
Parti kaffegods, bl.a. "Koka"
Final bid300 SEK
Solur på ställning, 1900-tal
1727
Solur på ställning, 1900-tal
Final bid800 SEK
Karmstolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
1728
Final bid100 SEK
Korgar 4st, 1900-talets första hälft
Final bid800 SEK
Vin- och snapsglas 11 delar
1730
Vin- och snapsglas 11 delar
Final bid300 SEK
Ljudanläggning 4 delar
Ljudanläggning 4 delar
Final bid500 SEK
Parti antika spännen och nycklar
Final bid400 SEK
Parti rakknivar, 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
Karl Gustaf Dahlgren
Karl Gustaf Dahlgren
Final bid500 SEK
Herrbetjänt, 1900-talets slut
Herrbetjänt, 1900-talets slut
Final bid600 SEK
Final bid900 SEK
Parti mynt, m.m.
Parti mynt, m.m.
Final bid1,100 SEK
Matservisdelar 15st, Rörstrand, 1800-tal
1738
Final bid400 SEK
Final bid4,000 SEK
Servisdelar, "Kosmos", Berit Ternell för Gefle
1740
Final bid300 SEK
Parti sedlar, Sverige samt USA
Final bid500 SEK
Knivar med slida 5st
1742
Knivar med slida 5st
Final bid900 SEK
Taklampa, "Verona", Lyfa, Sven Middelboe, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Trälådor 5st, 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK
Parti fickur, medaljer, m.m.
Parti fickur, medaljer, m.m.
Final bid1,700 SEK
Oklippta linnehanddukar
1746
Oklippta linnehanddukar
Final bid400 SEK
Pläd, Viola Gråsten för Tidstrand
1747
Final bid700 SEK