Fotoutrustning, Elinchrom
1871
Fotoutrustning, Elinchrom
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Fotolampor 3st, Manfrotto, Q1250
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
Bockbord med bänk, 1900-talets andra hälft
1873
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Äldre biljardköer 4st
1874
Äldre biljardköer 4st
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Pendelur, rokokostil, daterat 1941
1875
Final bid200 SEK
Est500 SEK
1876
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Parti leksaksbilar
1877
Parti leksaksbilar
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Leksaker 2 delar, Tyskland
1878
Leksaker 2 delar, Tyskland
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Gunnar Thorsén
1879
Gunnar Thorsén
Final bid100 SEK
Est400 SEK
1880
Final bid100 SEK
Est500 SEK
1881
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Reproduktioner 5st
1882
Reproduktioner 5st
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Allmoge 4 delar, bl.a. 17/1800-tal
1883
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Fönster med karm och innerruta 2st, 18/1900-tal
1884
Final bid2,300 SEK
Est1,000 SEK
Stege, 1900-talets första hälft
1885
Final bid500 SEK
Est500 SEK
1886
Final bid100 SEK
Est500 SEK
1889
Final bid1,600 SEK
Est800 SEK
1890
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Konst 8 delar
Konst 8 delar
Final bid100 SEK
Est500 SEK
1893
Final bid600 SEK
Est500 SEK
1894
Final bid600 SEK
Est800 SEK
1895
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Parti klockor
1896
Parti klockor
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Lampkupa, 1930/40-tal
1897
Lampkupa, 1930/40-tal
Est400 SEK
Ljudanläggning 3 delar
1898
Ljudanläggning 3 delar
Est500 SEK
Grammofon med möbel, Ludophon, 1900-talets första del
1899
Final bid400 SEK
Est500 SEK
1900
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Taklampa, 19/2000-tal
1901
Taklampa, 19/2000-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Taklampa, 19/2000-tal
1902
Taklampa, 19/2000-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
1903
Trappstol, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Fiol, Stradivarius-kopia
1904
Fiol, Stradivarius-kopia
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Timglas 2st, 2000-tal
1905
Timglas 2st, 2000-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Parti allmogeföremål
1906
Parti allmogeföremål
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Uppstoppad ekorre
1907
Uppstoppad ekorre
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Bord 2st, 1900-talets början
1908
Bord 2st, 1900-talets början
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Bord 2st, 18/1900-tal
1909
Bord 2st, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Parti äldre böcker, m.m.
1910
Parti äldre böcker, m.m.
Final bid400 SEK
Est400 SEK
1911
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Parti allmogeföremål
1912
Parti allmogeföremål
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Skinnställ samt hatt, Harley Davidson
1913
Final bid2,200 SEK
Est800 SEK
Parti glas och keramik
1914
Parti glas och keramik
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Tenn 8 delar
1915
Tenn 8 delar
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Tenn 9 delar
1916
Tenn 9 delar
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Allmoge 2 delar, 18/1900-tal
1917
Allmoge 2 delar, 18/1900-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Möbler 5 delar, 1900-talets andra hälft
1918
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Remdriven bågfil, 1900-talets första hälft
1919
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Krön, omkring år 1900
1920
Krön, omkring år 1900
Final bid1,200 SEK
Est400 SEK
Grafik 3 delar
1921
Grafik 3 delar
Final bid200 SEK
Est500 SEK