Parti tegods
Parti tegods
Est400 SEK
Matservis, Hutschenreuter, Tyskland
1539
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Parti dräkthättor och ämnen
Parti dräkthättor och ämnen
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Servisdelar, "Rubin", Eugen Trost för Gefle
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Kristall 2 delar, Orrefors
Kristall 2 delar, Orrefors
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Kubbstol, daterad 1930
Kubbstol, daterad 1930
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Tunna, allmoge, 1800-tal
1545
Tunna, allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
1546
Final bid600 SEK
Est500 SEK
1547
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Herrarmbandsur 2st, 1940/50-tal
1548
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Elsynth, Yamaha, PSR-630
1549
Elsynth, Yamaha, PSR-630
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Taklykta, 1900-talets slut
Taklykta, 1900-talets slut
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Parti filmisar
Parti filmisar
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Paraplyställ, Bruka Design, 2000-tal
1554
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Äldre barncykel, "Start", Örnen
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Spark för barn, tidigt 1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Spegel, 19/2000-tal
1557
Spegel, 19/2000-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Spegel, 19/2000-tal
Spegel, 19/2000-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Parti tågdetaljer, Berliner Bahnen
1559
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Armbandsur 8st
1560
Armbandsur 8st
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Brännvinsflaskor 10st, bl.a. 1800-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Vägglampa, 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Bordslampa, Tilgmans
1565
Bordslampa, Tilgmans
Final bid300 SEK
Est400 SEK
1566
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Herrbetjänter 2st, 1900-talets andra hälft
Final bid1,200 SEK
Est500 SEK
Strålkastare, omkring 1900-talets mitt
1568
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Tvättkorgar 3st
1569
Tvättkorgar 3st
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Gersåg, Ryobi, EMS2026SCL
1570
Gersåg, Ryobi, EMS2026SCL
Final bid500 SEK
Est400 SEK
1571
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Fällbord, empirestil, 1800-tal
1572
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Solur, Berjo, 1900-talets andra hälft
1573
Final bid600 SEK
Est500 SEK
1574
Final bid1,500 SEK
Est800 SEK
Rakknivslåda, 1800-tal
1575
Rakknivslåda, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Textilier 3 delar, bl.a. 1800-tal
1576
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Figurgrupp, Bernardi Konst, omkring 1900-talets mitt
1577
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Bengt Landin (f.1933)
1578
Bengt Landin (f.1933)
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Okänd konstnär, 1900-talets andra hälft
1579
Final bid1,100 SEK
Est500 SEK
Reklamskylt, Schweppes, omkring 1900-talets mitt
1580
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Okänd konstnär, tidigt 1900-tal
1581
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Äldre herrcykel, Hermes
1582
Äldre herrcykel, Hermes
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Äldre damcykel, Hermes
1583
Äldre damcykel, Hermes
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Barncykel, Monark
1584
Barncykel, Monark
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Packcykel, Apollo
1585
Packcykel, Apollo
Final bid1,100 SEK
Est1,200 SEK