Klädskåp, 1920-tal
Klädskåp, 1920-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Soffa, Louis XV stil, omkring år 1900
Slutpris2 400 SEK
Värdering800 SEK
Sybord, 1900-talets början
Sybord, 1900-talets början
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Nattduksbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Lådfack, allmoge, 1800-tal
Lådfack, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Trädgårdsmöblemang 4 delar, Elsa Stackelberg, Fri Form
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Matbord, 2000-tal
Matbord, 2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Fåtölj, "Easy", Conform, 2000-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 000 SEK
Pallar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Stringhyllor 2st, 1950/60-tal
Stringhyllor 2st, 1950/60-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering800 SEK
Kanapé, 1800-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Salongsbord, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Gungstol, 2000-tal
Gungstol, 2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Fällbord, Sven Olof Andersson, Borlänge
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Sänggavlar 2 par, 1960-tal
Sänggavlar 2 par, 1960-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, bär datering 1752
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Hallmöbel, art deco, 1930-tal
Hallmöbel, art deco, 1930-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Stolar ett par, allmoge, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Fällstege, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Gungstol, 2000-tal
Gungstol, 2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Piedestal, tidigt 1900-tal
Piedestal, tidigt 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Bockbord, 1900-tal
Bockbord, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Handknuten matta, Iran
Handknuten matta, Iran
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Lage Lindell (1920-1980)
Lage Lindell (1920-1980)
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Lage Lindell (1920-1980)
Lage Lindell (1920-1980)
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Fritz Kärfve (1880-1967)
Fritz Kärfve (1880-1967)
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Akvarell, Kina, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Parti silvermedaljer och mynt
Parti silvermedaljer och mynt
Slutpris3 600 SEK
Värdering2 000 SEK
Keramik 5 delar
Keramik 5 delar
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1900-tal
Spegel, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Pälskappa, Sagamink
Pälskappa, Sagamink
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
1149
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK
Bordsur, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Parti knivar och knivslidor, bl.a. 1800-tal
1152
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
1153
Slutpris2 400 SEK
Värdering2 000 SEK
Fat 6st, Arthur Percy för Karlskrona
1154
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Pipa, 1800-tal
1155
Pipa, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Sigill 4st, 1800-tal
1156
Sigill 4st, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK