Disk, omkring 1900-talets mitt
Slutpris2 900 SEK
Värdering1 000 SEK
Väggskåp, allmoge, daterat 1826
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Pallar 3st, allmoge, 18/1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Trädgårdsmöblemang 4 delar, Skagerak, Danmark, 2000-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 4st, Televerket, Gemla Diö, 1900-talets första hälft
Slutpris2 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Modulsoffa, 3 delar, 1960/70-tal
Slutpris12 500 SEK
Värdering1 000 - 2 000 SEK
Stolar 2+2, Karl Johan, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbord, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Slutpris1 900 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Hallmöbel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 000 - 2 000 SEK
Fåtöljer 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Snickarbänk, Sjöbergs
Snickarbänk, Sjöbergs
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 000 - 2 000 SEK
Isskåp, Svenske 22, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Sekretär, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, barockstil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Öronlappsfåtölj, 1900-tal
Öronlappsfåtölj, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Bord, 19/2000-tal
Bord, 19/2000-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Fåtölj, funkis, 1940-tal
Fåtölj, funkis, 1940-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Soffgrupp 3 delar, 1960-tal
Soffgrupp 3 delar, 1960-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Clubfåtölj, 1920/30-tal
Clubfåtölj, 1920/30-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Bord, 18/1900-tal
Bord, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets början
Slutpris1 500 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Hörnskåp, gustaviansk stil, Möbelboning i Tibro, 1900-talets slut
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Skrivbord, 1950/60-tal
Skrivbord, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Möblemang 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Kontorsstol, Ullmanstolen
Kontorsstol, Ullmanstolen
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, rokokostil, Nässjö Möbelfabrik, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, Bertil Fridhagen för Bodafors, 1963
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Skrivskåp med vitrin, England, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Skåp, barockstil, 1900-tal
Skåp, barockstil, 1900-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Stol samt miniatyrstol, Lennart Sunesson, Bringsjöberg
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 3 delar, rokokostil, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Soffbord, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Motordriven säng, Carpe Diem Beds
Slutpris1 600 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
Stolsdynor 8st
Stolsdynor 8st
Slutpris4 800 SEK
Värdering1 000 - 2 000 SEK
Stol samt karmstol, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen
Slutpris2 900 SEK
Värdering1 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris2 000 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Karmstol, Wade, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Rökbord, art deco, 1930-tal
Rökbord, art deco, 1930-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj, "Mia", Conform, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris2 000 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK