Slutpris1 800 SEK
Värdering500 SEK
Klockor 4 delar
Klockor 4 delar
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Brasställ med utensilier, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Stengods 4 delar, Paula von Freymann
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Grytor 2st, 1700-tal
Grytor 2st, 1700-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Olle Hanspers (f.1923)
Olle Hanspers (f.1923)
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Calle Johansson
Calle Johansson
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Vinglas 7st, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Utställningsaffisch, Marc Chagall
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris1 800 SEK
Värdering500 SEK
Ripsmattor 5st
Ripsmattor 5st
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Dräktjacka, 18/1900-tal
Dräktjacka, 18/1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Skomakarlampa med hiss, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Dalahästar 5st, bl.a. Nils Olsson
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Skyltdocka, omkring 1900-talets mitt
Slutpris900 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Handväskor 2st, The Bridge
Handväskor 2st, The Bridge
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Ledstång i tre sektioner
Ledstång i tre sektioner
Slutpris900 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Ulla Berglund
Ulla Berglund
Slutpris200 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Glas 3 delar
Glas 3 delar
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Tallrikar 8st, "Floralia", Fornasetti, Milano, Italien
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Syltkrukor 5st
1536
Syltkrukor 5st
Slutpris900 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Hinkar 2st, 18/1900-tal
Hinkar 2st, 18/1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Smycken 2 delar, 18k
Smycken 2 delar, 18k
Slutpris2 700 SEK
Värdering2 500 SEK
Apoteksflaskor 16st
1539
Apoteksflaskor 16st
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Leksaksbilar 22st
Leksaksbilar 22st
Slutpris2 800 SEK
Värdering1 000 - 2 000 SEK
Herrbetjänt, Fratelli Reguitto. Italien
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Skulpturer 11st, bl.a. omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Belysning 7 delar
Belysning 7 delar
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Stövelknekt, 18/1900-tal
1546
Stövelknekt, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Parti silversmycken
1554
Parti silversmycken
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK
Wingsurfingset
Wingsurfingset
Slutpris6 600 SEK
Värdering2 000 SEK
Wingsurfingutrustning
Wingsurfingutrustning
Slutpris4 800 SEK
Värdering2 000 SEK
Spegel med konsolbord, Karl Johan, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 5st, 1900-tal
Stolar 5st, 1900-tal
Slutpris2 700 SEK
Värdering500 SEK
Träskulpturer 6st
Träskulpturer 6st
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Möbler 2 delar, Gripsholmsmodell
1565
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Regissörstolar 7st, 1900-talets andra hälft
1566
Slutpris300 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Kärl, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Vinglas 12st, remmarmodell
1568
Vinglas 12st, remmarmodell
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK