Parti dockhusmöbler
2818
Parti dockhusmöbler
Slutpris800 SEK
Snapsglas 28st, 18/1900-tal
2819
Snapsglas 28st, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Dragspel, Hagström, Minett
2820
Dragspel, Hagström, Minett
Slutpris300 SEK
2821
Slutpris300 SEK
Elpiano för barn, Magnus
2822
Elpiano för barn, Magnus
Slutpris300 SEK
Barstolar ett par, daterade 1988
2823
Slutpris100 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal
2824
Slutpris200 SEK
Takfotogenlampa, 1900-talets andra hälft
2825
Slutpris200 SEK
Pelarbord, 1800-talets andra hälft
2826
Slutpris200 SEK
Pelarbord, 1800-tal
2827
Pelarbord, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Kista, allmoge, daterad 1762
2828
Kista, allmoge, daterad 1762
Slutpris300 SEK
Mountainbike, Explorer
2829
Mountainbike, Explorer
Slutpris200 SEK
Fällstolar 4st, 1900-talets andra hälft
2830
Slutpris100 SEK
Arbetsbänk
2831
Arbetsbänk
Slutpris200 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
2832
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Parti juldetaljer
2833
Parti juldetaljer
Slutpris900 SEK
2834
Slutpris500 SEK
Tvättmaskin, Samsung, WD80J5420AW
2835
Slutpris700 SEK
LEGO 2 kartonger
2836
LEGO 2 kartonger
Slutpris500 SEK
2837
Slutpris500 SEK
Badkar, IFÖ
2838
Badkar, IFÖ
Slutpris200 SEK
Matservisdelar, "Bandero", Rörstrand
2839
Slutpris300 SEK
Parti frimärken, svenska samt utländska
2840
Slutpris600 SEK
Grafik 4 delar
2841
Grafik 4 delar
Slutpris100 SEK
Parti allmogeföremål, m.m. mestadels 1800-tal
2842
Slutpris300 SEK
2843
Slutpris400 SEK
Parti allmogeföremål, m.m. bl.a. 1800-tal
2844
Slutpris300 SEK
Parti kökskuriosa, m.m.
2845
Parti kökskuriosa, m.m.
Slutpris600 SEK
2846
Slutpris700 SEK
2847
Slutpris600 SEK
2848
Slutpris300 SEK
2849
Slutpris300 SEK
Handknutna mattor 4st
2850
Handknutna mattor 4st
Slutpris400 SEK
Skylt, GB-Glace
2851
Skylt, GB-Glace
Slutpris400 SEK
Trappräcke, jugend, 1900-talets början
2852
Slutpris300 SEK
Rostfritt kärl
2853
Rostfritt kärl
Slutpris600 SEK
Fönsterkarmar 3st samt fönster, 18/1900-tal
2854
Slutpris100 SEK
2855
Slutpris600 SEK
2858
Slutpris600 SEK
Parti juldetaljer
2859
Parti juldetaljer
Slutpris200 SEK
Badrumsinredning 5 delar, mestadels Hafa
2860
SlutprisInga bud
2861
Slutpris500 SEK
Parti ljusstakar och kandelabrar
2862
Slutpris1 100 SEK
Belysning 5 delar
2863
Belysning 5 delar
Slutpris1 100 SEK
Skor 2 par
2864
Skor 2 par
Slutpris400 SEK
Kaffebryggare, Mocca Master, Clubline
2865
Slutpris800 SEK
2866
Slutpris100 SEK
Alkoholmätare till bil, Dräger
2867
SlutprisInga bud