Fotskrapa, 1800-tal
2061
Fotskrapa, 1800-tal
Slutpris2 200 SEK
Bordsur, 1800-talets slut
2062
Bordsur, 1800-talets slut
Slutpris200 SEK
Pall, allmoge, 1800-tal
2082
Pall, allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Leksaker 9 delar
2090
Leksaker 9 delar
Slutpris400 SEK
Handknutna mattor 3st, orientaliska
2100
Slutpris300 SEK
Parti ryska dockor
2101
Parti ryska dockor
Slutpris300 SEK
2102
Slutpris300 SEK
Glas 16 delar, Mats Borgström för Sagaform
2103
Slutpris300 SEK
Parti 2 delar, 1950/60-tal
2104
Parti 2 delar, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Fällstege, 1900-talets första hälft
2105
Slutpris200 SEK
2107
Slutpris900 SEK
Pall, Wedo, 1900-talets andra hälft
2108
Slutpris400 SEK
Dalmålning, daterad 1955
2109
Dalmålning, daterad 1955
Slutpris300 SEK
Parti äldre julkulor och spira
2111
Slutpris800 SEK
Flugfiskespön 2st
2112
Flugfiskespön 2st
Slutpris700 SEK
Flugfiskespö, Eighty Three, Scottie
2113
Slutpris900 SEK
Bo Erik Lundqvist (f.1934)
2140
Bo Erik Lundqvist (f.1934)
SlutprisInga bud
Militäruniform 2 delar
2141
Militäruniform 2 delar
Slutpris300 SEK
Fårullsfodrad jacka
2142
Fårullsfodrad jacka
Slutpris400 SEK
Statyett
2143
Statyett
Slutpris100 SEK
Parti 11 delar
2144
Parti 11 delar
Slutpris300 SEK
Bordslampa, Luxus, 1900-talets andra hälft
2200
Slutpris200 SEK
Taklampa, jugend, 1900-talets början
2211
Slutpris200 SEK
Anders Palmér
2212
Anders Palmér
Slutpris300 SEK
TV, Sony, KDL-48W705C
2213
TV, Sony, KDL-48W705C
Slutpris400 SEK
Pianobänk, 1900-talets första hälft
2214
Slutpris300 SEK
Stolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
2250
Slutpris700 SEK
2251
Slutpris200 SEK
Golvursverk, daterat 1783
2262
Golvursverk, daterat 1783
Slutpris900 SEK
Pinglor och bjällror 10 delar
2263
Pinglor och bjällror 10 delar
Slutpris400 SEK
Soffbord, art deco, 1900-talets första hälft
2264
Slutpris300 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft
2265
Slutpris800 SEK
2266
Slutpris900 SEK
Jakttrofé monterad på träplatta
2267
Slutpris400 SEK
2268
Slutpris900 SEK
LP-skivor 39st, Elvis Presley
2269
LP-skivor 39st, Elvis Presley
Slutpris400 SEK
Rostfritt kärl
2270
Rostfritt kärl
Slutpris700 SEK
Tvättservis 5 delar, Göteborg/Gefle
2271
Slutpris300 SEK
Flaskor 9st, bl.a. 1900-talets första hälft
2272
Slutpris200 SEK
Stengods 12 delar, Anders Dolk, Hedemora
2273
Slutpris1 000 SEK
2274
Slutpris600 SEK
Ryamatta, 1900-talets andra hälft
2275
Slutpris400 SEK
Handknuten matta, Karachi
2276
Handknuten matta, Karachi
Slutpris1 000 SEK
Handknuten matta, "Singel", Anna Johanna Ångström för Axeco
2277
Slutpris500 SEK
2278
Slutpris600 SEK
Sedlar 15st, 500kr, Sverige
2279
Sedlar 15st, 500kr, Sverige
Slutpris3 800 SEK
Parti kameradetaljer
2280
Parti kameradetaljer
Slutpris800 SEK
Stengods 6 delar, 1900-talets första del
2281
Slutpris900 SEK