2368
Slutpris300 SEK
Flaskor ca.35st, bl.a. omkring år 1900
2369
SlutprisInga bud
Spegel, tillverkad av lunettfönster
2370
Slutpris500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
2371
Slutpris200 SEK
Badkar, 1900-talets första hälft
2419
Slutpris500 SEK
Hallmöbel, möjligen Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft
2420
Slutpris500 SEK
Parti reklamplanscher, mestadels rörande jul
2460
Slutpris100 SEK
Äldre reklamskyltar, mestadels julrelaterat
2461
Slutpris100 SEK
Jacka med pälskrage, Nordstrom
2490
Slutpris800 SEK
Mappar 3st
2491
Mappar 3st
Slutpris600 SEK
Duffeljacka, Gudrun Sjödén
2492
Duffeljacka, Gudrun Sjödén
Slutpris300 SEK
2493
Slutpris700 SEK
Änglaspel/ljusstake, 1900-tal
2494
Änglaspel/ljusstake, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Bordslampor 2st, 1900-talets första hälft
2495
Slutpris200 SEK
Laggade stånkor 4st, allmoge, 1800-tal
2496
Slutpris400 SEK
Bordsur, art deco, Junghans, 1920/30-tal
2497
Slutpris500 SEK
2498
Slutpris200 SEK
2499
Slutpris500 SEK
Stengods 14 delar
2500
Stengods 14 delar
Slutpris400 SEK
Figuriner 8st, Lladro samt Bing & Gröndahl
2501
Slutpris400 SEK
Konstglas 6 delar, bl.a. Gullaskruf, Åfors
2517
Slutpris100 SEK
Hattar 6st, bl.a. Österrike, London
2571
Slutpris400 SEK
2572
Slutpris400 SEK
Spegel, Eriksmålaglas, 1960/70-tal
2573
Slutpris300 SEK
2574
Slutpris300 SEK
Parti keramik, m.m.
2575
Parti keramik, m.m.
Slutpris300 SEK
Symaskin, Singer Simple 3223
2576
Symaskin, Singer Simple 3223
Slutpris600 SEK
Parti glas och porslin
2577
Parti glas och porslin
Slutpris100 SEK
Bord, gustaviansk stil, 18/1900-tal
2578
Slutpris700 SEK
Parti juldetaljer
2579
Parti juldetaljer
Slutpris300 SEK
Parti modellbilar, m.m.
2580
Parti modellbilar, m.m.
Slutpris300 SEK
2581
Slutpris400 SEK
Gunghäst, 1900-talets första hälft
2583
Slutpris200 SEK
Resekoffert, 1900-talets första del
2584
Slutpris300 SEK
Äldre militärcykel
2585
Äldre militärcykel
Slutpris500 SEK
Parti böcker, mestadels rörande konst
2586
Slutpris400 SEK
2587
Slutpris400 SEK
Pälsar 2st
2588
Pälsar 2st
Slutpris600 SEK
Parti antika böcker
2589
Parti antika böcker
Slutpris600 SEK
Speglar 3st, 1900-tal
2590
Speglar 3st, 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Glas 14 delar
2591
Glas 14 delar
Slutpris200 SEK
Pendelur, Junghans, omkring år 1900
2592
Slutpris200 SEK
Belysning 4 delar
2593
Belysning 4 delar
Slutpris600 SEK
2594
Slutpris700 SEK
2595
Slutpris500 SEK
Glas 18 delar, bl.a. 1800-tal
2596
Glas 18 delar, bl.a. 1800-tal
Slutpris700 SEK
Lampkupor 5st, mestadels 1900-talets första hälft
2597
Slutpris700 SEK
2598
Slutpris2 500 SEK