Fåtölj, Howardodell, 2000-tal
Fåtölj, Howardodell, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Skåp till hyllsystem 3st, Poul Cadovius, Danmark, 1960-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Bord med fällskivor, omkring år 1900
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Bänk, 1950/60-tal
Bänk, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Skåp, 1950/60-tal
Skåp, 1950/60-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Delar till hyllsystem, Olof Pira
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 6st, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Fällbord, 18/1900-tal
Fällbord, 18/1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Tebord, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Värdering1 500 SEK
Stolar ett par, Italien, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Bord, Asien, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Slutpris2 500 SEK
Värdering800 SEK
Nattduksbord ett par, 1800-talets slut
Slutpris2 600 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 2st, gustavianska, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Golvur, allmoge, 1800-tal
Golvur, allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Bord 2st, 18/1900-tal
Bord 2st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Skänk, jugend, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Skrivbord med uppsats, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Golvur, allmoge, 1800-tal
Golvur, allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, 2000-tal
Fåtöljer ett par, 2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Trädgårdsbord med 6st stolar, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Pallar 6st, 1900-talets slut
Pallar 6st, 1900-talets slut
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Stol, gustaviansk allmoge, 1800-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering400 SEK
Golvur, allmoge, daterat 1839
Golvur, allmoge, daterat 1839
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Soffa, "Hemmakväll", Carl Malmsten
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 4st, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Korgstolar ett par, 1900-talets första del
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Sybord, senempire, 1800-tal
Sybord, senempire, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Golvur, Thomas Baker, Framlingham, England, 17/1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, 1800-tal
Byrå, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Pallar 6st, 1950-tal
Pallar 6st, 1950-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Bord, 18/1900-tal
Bord, 18/1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Badkar 2st, 1900-tal
Badkar 2st, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Slagbord, tidigt 1900-tal
Slagbord, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Sänggavlar 2 par, 1960-tal
Sänggavlar 2 par, 1960-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Bord, troligen Italien, 19/2000-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Överskåp, allmoge, 17/1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal
Vitrinskåp, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, Dalarna, daterat 1798
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK