Slutpris4 000 SEK
Värdering1 500 SEK
Bord, barockstil, 18/1900-tal
Bord, barockstil, 18/1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 500 SEK
Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Golvur, gustavianskt, 1800-talets början
Slutpris500 SEK
Värdering2 500 SEK
Byrå, sengustaviansk stil, 18/1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Skrivbord, empirestil, 1900-talets början
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Spelbord, rokoko, 1700-talets andra hälft
Slutpris2 900 SEK
Värdering1 000 SEK
Barskåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 500 SEK
Salongsbord, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 000 SEK
Klädskåp, 1800-talets slut
Klädskåp, 1800-talets slut
Slutpris3 800 SEK
Värdering3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal
Sideboard, 1950/60-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 500 SEK
Skänk, allmoge, 1800-tal
Skänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Golvspegel, nyrokoko, 1800-talets senare del
Slutpris6 000 SEK
Värdering2 000 SEK
Byrå, 1800-tal
Byrå, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Skåp, 1950/60-tal
Skåp, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Golvhylla, 1950/60-tal
Golvhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 500 SEK
Skänk med skrivklaff, gustaviansk, 1800-tal
Slutpris9 800 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstolar ett par, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 SEK
Fåtöljer ett par, Gripsholmsmodell, Norells
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Trädgårdsmöblemang 6 delar, omkring 1900-talets mitt
Slutpris700 SEK
Värdering2 000 SEK
Karmstolar 3st, Leksandsstolen, 1900-talets slut
Slutpris5 000 SEK
Värdering2 000 SEK
Himmelsäng, 1800-talets slut
Himmelsäng, 1800-talets slut
Slutpris12 500 SEK
Värdering2 500 SEK
Fåtöljer ett par, "Samsas", Carl Malmsten för OH Sjögren
Slutpris3 800 SEK
Värdering2 000 SEK
Matbord, 1800-talets slut
Matbord, 1800-talets slut
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Soffa, "Samsas", Carl Malmsten
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris2 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtöljer ett par, "Hawaii", Pethrus Lindlöf, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Vagga, allmoge, daterad 1872
Vagga, allmoge, daterad 1872
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Vitrinskåp, rokokostil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstolar ett par, barockstil, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Värdering1 500 SEK
Altanmöbel 3 delar, 19/2000-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK
Altanmöbel 6 delar, Hugo Lundahl, Stockholm, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Stol, barock, 1700-talets första hälft
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 500 SEK
Damarbetsbord, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Soffbord, Kina, 1900-talets andra hälft
Slutpris5 000 SEK
Värdering2 000 SEK
Väggskåp, allmoge, Dalarna, daterat 1786
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffbord, Ferdinand Lundqvist, Stockholm, omkring 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Pelarbord, omkring 1800-talets mitt
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Bokhylla, jugend, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK