Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Harry Fahlstedt (1904-1977)
Harry Fahlstedt (1904-1977)
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Bordsspegel, Louis XVI stil, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Kask, Sverige, m/1845
Kask, Sverige, m/1845
Slutpris1 700 SEK
Värdering800 SEK
Svarvburk med lock, allmoge, daterad 1766
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Kniv med slida, allmoge, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Lackarbeten 10st, Ryssland
Lackarbeten 10st, Ryssland
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Leksaksbilar 2st, 1960-tal
Leksaksbilar 2st, 1960-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Arvid Stöhr
Arvid Stöhr
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Bägare i silver, Ryssland, 1873
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Kamin, Skoglund & Olsson, Gefle, no.3
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Spegel, "Sylvia", Fröseke
Spegel, "Sylvia", Fröseke
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Bordslampa, "Swirl", Murano, Italien
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Kaffeservisdelar, "Marianne", Sigvard Bernadotte för Fyrklövern
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Ernst Åkerbladh
Ernst Åkerbladh
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Roland Svensson (1910-2003)
Roland Svensson (1910-2003)
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Figuriner 3st, Royal Copenhagen, Danmark
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Roland Backlund
Roland Backlund
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Moped, Korado
Moped, Korado
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Glas 12 delar, Iittala
Glas 12 delar, Iittala
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Allmoge 2 delar
Allmoge 2 delar
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Bo Åke Adamsson (f.1941)
Bo Åke Adamsson (f.1941)
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti tågdetaljer, Märklin, 1900-talets första hälft
Slutpris2 700 SEK
Värdering3 000 SEK
Lyktor ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Vinglas 6st, "Essence", Iittala
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Vas, Bertil Vallien för Kosta Boda
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Takfotogenlampa, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK
Hängen 2st, silver
Hängen 2st, silver
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Fickur 18st, "The Heritage Collection", Atlas Edition
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris3 400 SEK
Värdering2 500 SEK
Sterlingsilver 5 delar, Mexiko, 1900-tal
Slutpris2 100 SEK
Värdering2 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Hänglås 4st, 17/1800-tal
Hänglås 4st, 17/1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Strykjärn 3st, 17/1800-tal
Strykjärn 3st, 17/1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Timglas 2st, troligen 1900-tal
Slutpris4 000 SEK
Värdering800 SEK
Knivar med slidor 3st
Knivar med slidor 3st
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Sidobord 2st, 2000-tal
Sidobord 2st, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Stolar 4st, 1800-tal
Stolar 4st, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Hylla för hörn, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Kanape, nyrokoko, 1800-talets slut
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Bänk, allmoge, 1800-tal
Bänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Bord 2st, 18/1900-tal
Bord 2st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Spegel med konsolbord, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK