Ametistföremål 10st
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
1467
Te- och kaffeservisdelar, "Blå blom"
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Konstglas 9 delar
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Figuriner 6st
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Parti bestick
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Kaffeservisdelar, "Windsor" samt "Eklöf", Gustavsberg
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Bestickservisdelar, "Rose"
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Parti 5 delar, Finland
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Vepor 2st samt dubbelvepa, allmoge
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Träskurna figurer 8 delar
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Nintendo Entertainment System
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Teservisdelar, "Faenza", Arabia
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Obligationsbrev, Rumänien, 1931
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Väggpendyl, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Golvlampor ett par, Nya ÖIA, 1900-talets senare del
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Bordslampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Herrbetjänter 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Svepburk med lock, allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Träskurna och bemålade tavlor 4st
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Silver 7 delar
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Smycken 2 delar
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Bordslampor 2st, 1900-talets första hälft
Slutpris1 400 SEK
Värdering500 SEK
Curt Hamne
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Dubbelvepa, allmoge
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Franco Costa (f.1934)
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Trädgårdsstolar 2st, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Bord, 1900-talets början
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Handknuten matta, Kina
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Stolar ett par, gustaviansk allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1800-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Anders Björnhager (f.1956)
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Wiking Svensson (1915-1979)
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Parti silversmycken
Slutpris1 700 SEK
Värdering800 SEK
Golvlampa, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Skulpturer 3st
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Medaljsköldar 2st
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Vävd matta, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 400 SEK
Värdering500 SEK
Uplightlampa, 1900-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Diorama, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Parti smycken i 14k
Slutpris7 400 SEK
Värdering7 000 SEK
Antika böcker 9st
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK