Duk, troligen Kina, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Silver 20 delar
Silver 20 delar
Slutpris4 200 SEK
Värdering3 500 SEK
Bror Forsell (1883-1959)
Bror Forsell (1883-1959)
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Tratt, allmoge, 1800-tal
Tratt, allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Manschettknappar 2 par, Sporrong
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Serveringskannor 13st, KP Karlskrona
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Kristall 14 delar
Kristall 14 delar
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Silvermynt 3st
Silvermynt 3st
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Silver 5 delar
Silver 5 delar
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Giovanni Gallo
Giovanni Gallo
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Smycken 2 delar, 18k
Smycken 2 delar, 18k
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Glas 22 delar, Finland
Glas 22 delar, Finland
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris1 700 SEK
Värdering800 SEK
Taklykta, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Stengods 4 delar, Höganäs
Stengods 4 delar, Höganäs
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Tallrikar 6st, Hans Christian Andersen, Bing & Gröndahl
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Städ i järn
Städ i järn
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Metall 3 delar
Metall 3 delar
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal
Taklampa, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Stengods 4 delar
Stengods 4 delar
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Mikroskop
Mikroskop
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Ryamatta, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Kikare, Kowa, TSN-501
Kikare, Kowa, TSN-501
Slutpris1 800 SEK
Värdering800 SEK
Herrarmbandsur 3st
Herrarmbandsur 3st
Slutpris2 300 SEK
Värdering400 SEK
Björn Julin (1902-1971)
Björn Julin (1902-1971)
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Ulla Borgström
Ulla Borgström
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Golvlampor 2st, 2000-tal
Golvlampor 2st, 2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Golvlampa, Eric Wärnå, 1900-talets andra hälft
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Parti kopior av kulturföremål
Parti kopior av kulturföremål
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Tidning med samlarbilder, Fotbolls VM ,1970
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Karmstol, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4+3, jugend, 1900-talets början
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 6st, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 3st samt gungstol, omkring 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Kassettspelare, Sony, TC-D5M
Kassettspelare, Sony, TC-D5M
Slutpris1 500 SEK
Värdering2 000 SEK
Kandelabrar ett par, Maurits Carlberg
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Parti klockor
Parti klockor
Slutpris2 000 SEK
Värdering500 SEK
Takkplafond, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Biljardköer 2st
Biljardköer 2st
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Trädgårdsportal, 19/2000-tal
Trädgårdsportal, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Glas 23 delar
Glas 23 delar
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Soffa, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
1545
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK