Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Herrbetjänter 2st, Fratelli Reguitto, Italien
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Silver 8 delar
Silver 8 delar
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 500 SEK
David Tägtström (1894-1981)
David Tägtström (1894-1981)
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Lockburk, allmoge, 1800-tal
Lockburk, allmoge, 1800-tal
Slutpris2 700 SEK
Värdering400 SEK
Hänglås, 1700-tal
1331
Hänglås, 1700-tal
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Trenchcoat, Burberry, England
Trenchcoat, Burberry, England
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Parti leksaksbilar
Parti leksaksbilar
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Fasadbelysning 3 delar, 1940-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Kandelaber, 1900-tal
Kandelaber, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Vinprovarglas 8st, varav 5st "Elixir", Orrefors
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Rådjurshuvud
Rådjurshuvud
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Serveringskanna, England, 1800-tal
1341
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
1342
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
1343
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Resekoffert, 1900-talets början
1344
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Grammofon, Cremona Rex, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Nötknäppare ett par, daterade 1946
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Bordslampa, "Rosa Pantern", Linea Zero, Italien
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
 Ingemar "Ingo" Johanssons autograf
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Ljusampel, empirestil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Målarstaffli, 1900-talets andra hälft
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsbord, Nils J. Tvengsberg, Norplasta, Norge
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Glas 7 delar
Glas 7 delar
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Väggdekorationer 11st, Italien, 1970-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Träskurna tuppar 6st, bl.a. omkring 1900-talets mitt
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Parti dalahästar, m.m.
Parti dalahästar, m.m.
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Ytterfoder 4st, "Fenix", Ruben Wallsten för Gefle
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Balja i koppar, 18/1900-tal
Balja i koppar, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Irishcoffeeglas 12st, Orrefors
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Stereoskop med bilder, tidigt 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Vävd matta
Vävd matta
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Vävd matta
Vävd matta
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Parti äldre coasters/underlägg
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Taklampa, Le Klint, Danmark, typ 900
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Champagnekylare, 19/2000-tal
Champagnekylare, 19/2000-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Ytterfoder, 1920/30-tal
Ytterfoder, 1920/30-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Hänge i 18k
Hänge i 18k
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Glasservisdelar, SG Kosta
Glasservisdelar, SG Kosta
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Taklampa, Santa & Cole, 2000-tal
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Rosa Ekelund
Rosa Ekelund
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK