Dictaphone modell S11, 1900-talets första del
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Edison Utility Shaver, 1900-talets första del
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Förvaringspall, 2000-tal
Förvaringspall, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Gryta, 18/1900-tal
Gryta, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Kontorsstol, Kinnarp
Kontorsstol, Kinnarp
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1800-talets slut
Byrå, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Nattduksbord 2st, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 800 SEK
Värdering500 SEK
Skåp, allmoge, 17/1800-tal
Skåp, allmoge, 17/1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Poudreuse, 1800-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Bokhylla, omkring 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Bryggarstolar för dockor ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Industristol, The Toledo Metal Furniture Company, Ohio, USA
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Korgstol, 1900-tal
Korgstol, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Spegel med konsol, 1800-tal
Spegel med konsol, 1800-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering500 SEK
Fållbänk, allmoge, daterad 1835
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Bordsskiva, 18/1900-tal
Bordsskiva, 18/1900-tal
Slutpris2 300 SEK
Värdering1 500 SEK
Orgelpall, tidigt 1900-tal
Orgelpall, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Lampbord, sengustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Gungstol, Thonet-modell, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Balansstol, Swopper
Balansstol, Swopper
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 200 SEK
Pall, 1930/40-tal
Pall, 1930/40-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Karmstol, Bertil Fridhagen för Bodafors
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Reinar Wikström (1924-1999)
Reinar Wikström (1924-1999)
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Sven Holm
Sven Holm
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK
Stig Östman
Stig Östman
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Stig Östman
Stig Östman
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Figuriner 6st, Thomas Hellström för Nittsjö
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
John Österlund
John Österlund
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Pardörrar, 18/1900-tal
Pardörrar, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Pardörrar, 18/1900-tal
Pardörrar, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Pardörrar, 18/1900-tal
Pardörrar, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut
Soffbord, 1900-talets slut
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
 Soffbord, 1900-talets slut
Soffbord, 1900-talets slut
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Ola Billgren (1940-2001)
Ola Billgren (1940-2001)
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Parti silversmycken
Parti silversmycken
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Guldföremål 9st, 18k
Guldföremål 9st, 18k
Slutpris37 000 SEK
Värdering30 000 SEK
Figurin, Japan, 1900-tal
Figurin, Japan, 1900-tal
Slutpris2 900 SEK
Värdering500 SEK
Dockor 2st, Heubach, Tyskland, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Fiskerullar 2st
Fiskerullar 2st
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Ring i 14k
Ring i 14k
Slutpris2 000 SEK
Värdering1 500 SEK
Soffa, jugend, 1900-talets början
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Lyktstolpe, Louis Poulsen, Danmark
Slutpris500 SEK
Värdering2 000 SEK
Glas 2 delar
Glas 2 delar
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK