2604
Symaskin, Singer Tradition
Final bid500 SEK
2616
Jordfräs, Klippo Pilote 88
Final bid1,100 SEK
2617
Snöslunga, Ariens, ST824
Final bid1,100 SEK
2618
Snöslunga, Toro 521
Final bid1,300 SEK
2621
Final bid300 SEK
2647
Högtryckstvätt, Lavor, Italien
Final bid400 SEK
2648
Gräsklippare, MEEC T4175
Final bid500 SEK
2649
Gräsklippare, Stiga Collector 48S, år 2020
Final bid1,500 SEK
2654
Limknektar 2st
Final bid700 SEK
2662
Trädgårdsredskap 5 delar
Final bid1,500 SEK
2666
Parti bestick, bl.a. Nils Johan
Final bid200 SEK
2668
Symaskin, Husqvarna Automatic
Final bid500 SEK
2670
Fönster 2st, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
2674
Modellsegelbåt, 1900-talets slut
Final bid300 SEK
2677
Parti LP-skivor
Final bid1,300 SEK
2678
LP-skivor 5st, Iron Maiden
Final bid900 SEK
2687
Äldre långfärdsskridskor 3 par
Final bid200 SEK
2691
Skyltar 3st, samtida
Final bid100 SEK
2694
Flätade föremål 3st
Final bid300 SEK
2695
Kaffebryggare, Melitta Aroma Art
Final bid400 SEK
2696
Kassaskåp, Secret Original I, Stockholm
Final bid300 SEK
2715
Hundpulka, Segerbaden Berg, Säter
Final bid300 SEK
2765
Yxor 10st
Final bid700 SEK
2789
Hushållsassistent med tillbehör, Kenwood, Major Titanium
Final bid2,700 SEK
2790
Yxor 4st
Final bid400 SEK
2791
Fönster 15st, 18/1900-tal
Final bid2,100 SEK
2795
Flätade korgar 2st
Final bid200 SEK
2808
Ytterdörr med karm
Final bid200 SEK
2811
Ljudanläggning 4 delar
Final bid700 SEK
2826
Parti bestick
Final bid200 SEK
2828
Parti vagnsbult, Arvid Nilsson
Final bid600 SEK