227
Bok, "Nouvelle description des chateaux et parcs de versailles et de marly", tryckt 1751
Final bid700 SEK
10 band, "Nordens flora", 1970-tal
Final bid300 SEK
Brudpsalmbok, tryckt 1835
Final bid700 SEK
1590
4 band, Lima och Transtrand
Final bid800 SEK
1808
Årshäften med frimärken 9st, Sverige
Final bid200 SEK
1848
Årshäften med svenska frimärken 21st
Final bid600 SEK
1849
Årshäften med svenska frimärken 14st
Final bid900 SEK
1905
Parti antika böcker, 17/1800-tal
Final bid400 SEK
2100
Karta, "Furuskog - mellersta Sverige"
Final bid200 SEK
2113
Parti frimärken, svenska samt utländska
Final bid200 SEK
2262
Parti böcker, rörande botanik
Final bid200 SEK
2494
Parti böcker, rörande Anders Zorn
Final bid300 SEK
2575
Final bid1,100 SEK
2592
Parti böcker, mestadels kokböcker
Final bid600 SEK
2593
Parti böcker, rörande matlagning
Final bid200 SEK
2599
Parti böcker
Final bid1,200 SEK
2611
Parti kokböcker
Final bid1,100 SEK
2665
Album med brev och frimärken 7st
Final bid200 SEK
2680
Stort part frimärken
Final bid1,000 SEK