Lodur, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Klockor 9 delar
Klockor 9 delar
Final bid1,300 SEK
Herrarmbandsur 2st, SAS
Herrarmbandsur 2st, SAS
Final bid800 SEK
Fickur i silver, Victor
Fickur i silver, Victor
Final bid300 SEK
Herrarmbandsur 2st, Seiko samt Timex
Final bid400 SEK
Pendelur, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid1,000 SEK
Fickur 3st
1575
Fickur 3st
Final bid2,200 SEK
Lodur, 1900-talets början
1602
Lodur, 1900-talets början
Final bid400 SEK
Armbandsur 2st, art deco, bl.a. Mowy, 1900-talets första hälft
1605
Final bid600 SEK
Sticka tröja, Burberry, England
1620
Final bid100 SEK
Pendelur, Junghans, tidigt 1900-tal
Final bid100 SEK
Lodur, tidigt 1900-tal
1752
Lodur, tidigt 1900-tal
Final bid400 SEK
Pendelur, Junghans, omkring år 1900
Final bid300 SEK
Pendelur, rokokostil, Westerstrand, 1900-tal
1903
Final bid200 SEK
Fickur 3st
1966
Fickur 3st
Final bid700 SEK
Klockor 8 delar
1974
Klockor 8 delar
Final bid1,200 SEK
Parti armbandsur
1979
Parti armbandsur
Final bid800 SEK
Lodur, 1800-tal
2050
Lodur, 1800-tal
Final bid100 SEK
Armbandsur 7st
2089
Armbandsur 7st
Final bid1,800 SEK
2101
Final bid100 SEK
Damarmbandsur 8st
2126
Damarmbandsur 8st
Final bid700 SEK
Fickursställ med fickur
2210
Fickursställ med fickur
Final bid100 SEK
Parti fickur, mestadels silver
2274
Final bid2,200 SEK
Väggpendyl, rokokostil, 1900-tal
2412
Final bid400 SEK
Parti fickur och delar, bl.a. 17/1800-tal
2449
Final bid1,900 SEK
Gökur, omkring år 1900
2450
Gökur, omkring år 1900
Final bid700 SEK
Bordsur 3st, 1800-tal
2509
Bordsur 3st, 1800-tal
Final bid1,100 SEK
Parti klockor och delar
2516
Parti klockor och delar
Final bid600 SEK
Parti klockor
2641
Parti klockor
Final bid400 SEK
2676
Final bid1,100 SEK
Barometer, England, P.Corti, Exceter, 1800-tal
2679
Golvur, 1900-talets slut
2686
Golvur, 1900-talets slut
2697
Final bid600 SEK
Pendelur, tidigt 1900-tal
2783
Pendelur, tidigt 1900-tal
Final bid100 SEK
2784
Final bid400 SEK