Herrarmbandsur, Omega, Constellation
11
Final bid6,000 SEK
Fickur, Omega, 18k
37
Fickur, Omega, 18k
Final bid10,500 SEK
Damarmbandsur, Tissot, 18k
90
Damarmbandsur, Tissot, 18k
Final bid9,600 SEK
Pendelur, Louis XVI stil, Frankrike, 1800-tal
108
Final bid1,000 SEK
Damfickur i 14k
120
Damfickur i 14k
Final bid2,200 SEK
Bordspendyl, Frankrike, 1800-talets andra hälft
121
Final bid1,400 SEK
Herrarmbandsur, Certina, 14k
129
Herrarmbandsur, Certina, 14k
Final bid2,700 SEK
Herrarmbandsur, Longines
132
Herrarmbandsur, Longines
Final bid3,600 SEK
Bordspendyl, efter Moreau, Frankrike, omkring år 1900
150
Final bid900 SEK
Herrarmbandsur, Tissot, PR 50
160
Herrarmbandsur, Tissot, PR 50
Final bid400 SEK
Damfickur i 18k
168
Damfickur i 18k
Final bid2,500 SEK
Herrarmbandsur i 14k, Certina
230
Herrarmbandsur i 14k, Certina
Final bid2,200 SEK
Spindelur, Bayley, London, 17/1800-tal
237
Final bid2,400 SEK
Herrarmbandsur, Omega
Herrarmbandsur, Omega
Final bid2,900 SEK
Herrarmbandsur, Certina, Labora, 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK
Herrarmbandsur, Tissot, 1900-talets första hälft
Final bid900 SEK
Golvur, barock, 1700-tal
Golvur, barock, 1700-tal
Final bid400 SEK
Golvur, allmoge, Dalarna, daterat 1840
Final bid900 SEK
Golvur, 1700-tal
Golvur, 1700-tal
Final bid1,100 SEK
Golvur, 1800-tal
Golvur, 1800-tal
Final bid1,200 SEK
Golvur, England, 1800-tal
Golvur, England, 1800-tal
Final bid300 SEK
Golvur, allmoge, daterat 1859
Golvur, allmoge, daterat 1859
Final bid400 SEK
Golvur, allmoge, daterat 1851
Golvur, allmoge, daterat 1851
Final bid2,200 SEK
Fickur i silver, Omega
Fickur i silver, Omega
Final bid1,300 SEK
Bordsur, jugend, tidigt 1900-tal
533
Final bid200 SEK
Damarmbandsur, Zentra, 14k
537
Damarmbandsur, Zentra, 14k
Final bid700 SEK
Mätare, Jaeger, daterad 1968
594
Mätare, Jaeger, daterad 1968
Final bid300 SEK
Fickur i silver, Omega
635
Fickur i silver, Omega
Final bid1,200 SEK
Herrarmbandsur, art deco, 1900-talets första hälft
706
Väggur, Zenith, 1900-talets första hälft
720
Final bid1,000 SEK
Herrarmbandsur, Certina, Blue Ribbon
748
Final bid500 SEK
Herrarmbandsur, Certina, Bristol 228
781
Final bid600 SEK
Fickur i silver, Omega
Fickur i silver, Omega
Final bid1,000 SEK
Herrarmbandsur, Certina
883
Herrarmbandsur, Certina
Final bid500 SEK
Handväska, Mulberry, England
Handväska, Mulberry, England
Final bid500 SEK
Herrarmbandsur, Certina, DS Podium Precidrive
Final bid1,400 SEK
Herrarmbandsur, Certina DS-2
Herrarmbandsur, Certina DS-2
Final bid1,100 SEK
Golvur, allmoge, daterat 1848
Golvur, allmoge, daterat 1848
Final bid200 SEK
Golvur, allmogestil, 1900-talets första hälft
Final bid400 SEK
Lodur, Gustaf Becker, omkring år 1900
1132
Final bid1,200 SEK
Armbandsur 2st, Swatch, 1990-tal
1144
Final bid400 SEK
Herrarmbandsur 2st, Erina samt Rego
Final bid400 SEK
Armbandsur 2st, Pilot Watch samt Moretime
Final bid1,300 SEK
Fickur 3st, silver
Fickur 3st, silver
Final bid600 SEK
Armbandsur 2st
Armbandsur 2st
Final bid600 SEK
Pendelur, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid600 SEK
Damfickur, Elgin
Damfickur, Elgin
Final bid500 SEK
Bordspendyl, nyrokoko, 1800-talets slut
1401
Final bid500 SEK